Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Kerzenfarm Přírodní čajová svíčka z palmového vosku 50 ks

Kerzenfarm Přírodní čajová svíčka z palmového vosku 50 ks

Na cestě > 50 ks (Očekáváme 30. 1.)

Přírodní čajové svíčky z palmového vosku se hodí například do aromalampy, solné lampy nebo jakéhokoli vhodného svícnu. Narozdíl od klasických parafínových svíček neprodukují žádný kouř ani saze.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Přírodní čajové svíčky z palmového vosku Kerzenfarm se hodí například do aromalampy, solné lampy nebo jakéhokoli vhodného svícnu. Narozdíl od klasických parafínových svíček neprodukují žádný kouř ani saze a neuvolňují do vzduchu škodlivé látky.

Díky přírodním čajovým svíčkám si doma vytvoříte překrásnou atmosféru, aniž byste vdechovali nebezpečné a zdraví škodlivé látky. Svíčky z palmového vosku navíc lépe hoří a svítí jasnějším plamenem, než svíčky parafínové. Jsou charakteristické dlouhou dobou hoření, hladkou strukturou povrchu a rovnoměrným hořením.

V rámci poptávky po přírodních svíčkách z obnovitelných surovin vyrábí firma Kerzenfarm svíčky ze 100% přírodního stearinu, získaného z palmového oleje z Indonésie a Malajsie. Dodavatelé stearinu se zavázali k udržitelnému ekologickému pěstování a jsou členy RSPO (The Roundtable on Sustainable Palm Oil - Kulatý stůl pro udržitelný palmový olej).

Použití: Čajovou svíčku vložte do aromalampy nebo vhodného svícínku a zapalte. Vždy dbejte, aby byla svíčka na nehořlavém povrchu!

Výrobce: Kerzenfarm Hahn, Dorfstrasse 21 , 25596, Nienbüttel, Německo , tel: 04-827-99-900

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Dobré / Monika 27. 1. 2019 17:21

Potom, co jsem zjistila, že jsou svíčky vyrobeny z parafínu, který se získává z ropy, a výpary nejsou pro zdraví ideální, začala jsem hledat přírodní svíčky. A našla jsem. Trochu mě mrzí, že jsou tyto svíčky bez vůně, ale pro navození atmosféry stačí:)

/ Andrea 8. 8. 2019 14:35

Na Vánoce nebo na dlouhé zimní večery si kupuji už jen tyto čajové svíčky. Přírodní svíčky jsou pro mne jasnou volbou od doby, co jsem se dozvěděla, že běžné parafínové svíčky při dlouhodobém každodenním svícení (zejména v uzavřeném prostoru a při nedostatečném větrání) jsou rizikovým faktorem z hlediska onemocnění rakovinou nebo astmatem. Parafín se získává při destilaci ropy...

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?