Florame Provensálský difuzér Pomeranč sladký

Florame Provensálský difuzér Pomeranč sladký

Difuzer Florame s vůní sladkého pomeranče navodí tu pravou domácí pohodu. Ovocná vůně povzbuzuje a uklidňuje podrážděnou mysl. Éterický olej osvěžuje a dezinfikuje vzduch. Výborně působí i na dětskou psychiku.  

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Difuzer Florame s vůní sladkého pomeranče navodí tu pravou domácí pohodu. Jeho hřejivá ovocná vůně povzbuzuje a uklidňuje podrážděnou mysl. Přivolává pocity pohody a dobré nálady. Je skvělým aromaterapeutickým pomocníkem při stresových obdobích, zvýšené úzkostlivosti či depresivních stavech. Výborně působí i na dětskou psychiku. Éterický olej osvěžuje a dezinfikuje vzduch. Při použití na pokožku v ředěné podobě má také prokrvující účinky a pomáhá vyhlazovat celulitidu.

Difuzér je ideální do menších prostor. Je vhodný pro použití do celé domácnosti, ale pro své harmonizující účinky na psychiku je vynikající především do dětských pokojíčků, školních tříd nebo na pracoviště se zvýšenou psychickou či fyzickou zátěží. Účinně neutralizuje nepříjemné pachy a jemně provoní interiér auta, skříň, i toaletu. 

Použití: Přiloženou dřevěnou tyčinku zapíchněte do lahvičky s éterickým olejem. Éterický olej se přes ni dostane do kuličky a následně provoní vzduch. Doporučujeme použít novou tyčinku s kuličkou u každé nové lahvičky s éterickým olejem.

Tip: Samotný éterický olej lze použít také do koupele či pro aromaterapeutickou masáž. Při použití do relaxační koupele nakapejte 10 - 15 kapek přímo do vody. Pro masáž smíchejte pár kapek éterického oleje nejdříve s nosným rostlinným olejem a potom jej použijte jako klasický masážní olej.

Upozornění: Tento olej je fotosenzitivní. Po aplikaci na pokožku proto nevystavujte pleť přímému slunci nebo soláriu po dobu 12 hodin. Nepoužívejte v těhotenství a v období kojení.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Limonene, Beta-myrcene, Alpha-pinene, Linalool, Decanal, Sabinene

Možné alergeny: Limonene, Linalool

Aromaterapeutické účinky: celulitida, nespavost a nervozita, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Výrobce: Florame, Z.A. de la Gare, 13533 St Rémy de Provence Francie, tel: 04.90.92.54.47, www.florame.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Eukalyptus 10 ml

Éterický olej Eukalyptus Austrálie má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání.