Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Weleda Rakytníková šťáva 200 ml

Weleda Rakytníková šťáva 200 ml

Skladem na pobočce

Rakytníková šťáva je bohatá na vitamin C a je výborným pomocníkem k podpoření imunity nejen během různých zátěžových období. Šťáva dodává organismu potřebné vitaminy a další látky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Rakytníková šťáva Weleda je bohatá na vitamin C a je výborným pomocníkem k podpoření přirozené imunity nejen během zátěžových období. Šťáva bez přidaného cukru dodává organismu potřebné vitaminy a poskytuje buňkám ochranu před oxidačním stresem. Bobule rakytníku jsou ručně sklízeny a i samotná šťáva je vyráběna šetrným lisováním.

Plody rakytníku jsou kromě vitaminu C plné látek chránících buňky před oxidačním stresem, ale i vitaminu A, betakarotenu či flavonoidů. Kromě toho v plodech najdeme i vitaminy řady B, D i množství nenasycených mastných kyselin. Rakytníkový sirup je tak výborným pomocníkem k podpoře imunity, a mimo jiné pomáhá podporovat trávení a činnost kardiovaskulárního systému. Přispívá také k pěstěnému vzhledu pokožky a u mužů příznivě ovlivňuje stav prostaty.

Použití: 2 polévkové lžíce Rakytníkové šťávy rozmíchejte v čaji či vodě. Užívejte nejlépe ráno na lačno.

Tip: Rakytníkovou šťávu si můžete přidat i do jogurtu či cereálií.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy, který není nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Imunitní systém

Užití: vnitřní

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?