Prohlédněte si vaše seznamy přání

Original ATOK Regenerační obličejový olej Mořské řasy - argan 30 ml

Original ATOK Regenerační obličejový olej Mořské řasy - argan 30 ml

Obličejový olej s arganovým olejem a výtažkem z mořských řas chrání pleť před vysušením, podporuje její pevnost, pružnost a celkově ji regeneruje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Regenerační obličejový olej Original ATOK Mořské řasy - argan se hodí pro mastnou, smíšenou a zralou pleť, kterou díky na vitaminy bohatému arganovému oleji výborně vyživuje. Komplex účinných látek podporuje přirozenou pevnost a pružnost pleti, chrání ji před vysušením i předčasným stárnutím.

Regenerační olej obsahuje velký podíl rostlinných olejů z arganu, hroznových jader, makadamiových ořechů a meruňkových jader. Ty jsou bohaté zejména na vitaminy A, E a F a celou řadu minerálních látek. Pleť tak báječně vyživují a současně v ní spolu s výtažkem z mořských řas pomáhají udržet potřebnou míru hydratace, a chránit ji tak před vysušením. Arganový olej podporuje tvorbu kolagenu v pleti, díky čemž pomáhá udržet její přirozenou pevnost a pružnost. Také zjemňuje menší jizvičky a rýhy v pleti a pomáhá ji celkově regenerovat.

Použití: Několik kapek oleje naneste na vlhkou pleť a jemně vetřete.

Typy pleti: anti age, mastná pleť, smíšená pleť

Výrobce: Cosmetics ATOK International s. r. o., Václavské náměstí 870/6 , 40004 , Trmice, Česká republika , tel: +420475501321

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?