Biooo Romantika ve dvou 1 ks

Biooo Romantika ve dvou 1 ks

Pokud nevíte, co dát vašemu drahému k Valentýnu a zároveň pokukujete po něčem přírodním, sáhněte po našem balíčku Romantika ve dvou. Obsahuje vše, co potřebujete ke zkvalitnění intimního života.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Glyde Kondomy Strawberry jsou tak trochu jiné, než na jaké jste dosud byli doposud zvyklí. Jsou totiž veganské a mají čistě rostlinný původ. Navíc se u nich nemusíte bát toho, že obsahují nějaké nepěkné chemické překvapení, působící alergickou reakci. Jsou zdravotně nezávadné, z přírodního latexu, uživatelsky příjemné a poskytují výborný stupeň přirozené intimní ochrany.

BIOglide Lubrikační gel, natural je výbornou volbou pro ty, kteří nechtějí používat konvenční lubrikanty. Ať už z důvodu parfemace nebo jejich chemického složení. Přirozená, dobře snášená varianta veganského lubrikačního gelu podpoří intimní pohodu obou partnerů. Nabízí dlouhodobé zvlhčení sliznic a nevyvolává pocity podráždění.

Chios GMGA Žvýkačky s mastichou Elma Rose nabízí úžasnou chuť růží, spojenou s úžasnými účinky pryskyřice mastichy. Ta je v Řecku dlouhodobě používána jako prostředek pro desinfekci nejen dutiny ústní, ale také se přidává například do pečiva. Tyto žvýkačky obsahují pouze složky přírodního původu, které jsou dobře snášeny a podílí se na účinné desinfekci ústní dutiny.

Romantika ve dvou obsahuje produkty:

Glyde Kondomy Slimfit Strawberry 10 ks

Kondomy Slimfit Strawberry 10 ks

Vůně: ovocná

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Glyde kondomy slimfit strawberry: Přírodní kaučukový latex, Přírodní potravinářská barviva, Přírodní ovocné extrakty Chios GMGA žvýkačky s mastichou Elma Rose: Sorbitol, Xylitol, Mannitol, Žvýkačková báze (antioxidant a tocopherol, Masticha, Glycerin, Přírodní příchuť růže, Arabská guma, Dioxid titaničitý, Karnaubský vosk

INCI: BioGlide lubrikační gel natural: Glycerin, Aqua, Xanthan Gum

Obal: papírový, plastový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?