Lilas Blanc Rozjasňující noční tonikum 200 ml

Lilas Blanc Rozjasňující noční tonikum 200 ml

Rozjasňující noční tonikum je vhodné pro sjednocení nerovnoměrného tónu pleti. Bioaktivní složení tonika rozjasňuje, sjednocuje a navíc i hydratuje pleť.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Rozjasňující noční tonikum Lilas Blanc je nočním tonikem, které nejenom spolehlivě dočistí zbytky nečistot a líčidel, ale také je vhodné pro sjednocení nerovnoměrného tónu pleti. Bioaktivní složení tonika bohaté na množství rostlinných výtažků a květových vod pokožku rozjasňuje, sjednocuje a navíc i hydratuje.

Jemné tonikum bez obsahu alkoholu je bohaté na pomerančovou vodu, která přispívá k rozjasnění a oživení tónu pokožky. Výtažky z mořské kapradiny sjednocují tón pleti, pokožku také změkčují a přispívají ke svěžesti a jemnosti pokožky. Aloe vera a kyselina hyaluronová působí na hydrataci pleti, dodávají pokožce vláhu a podporují i regeneraci. Navíc pečují o stárnoucí pleť a obnovují její optimální hydrataci.

Díky přírodnímu složení je pokožka jasnější, získává svěží vzhled a jiskru. Pravidelné používání tonika a důkladná noční péče o pleť bojuje proti předčasnému stárnutí pokožky a díky zvýšené hydrataci přispívá k její dlouhotrvající pružnosti, jemnosti a pevnosti.

Použití: Naneste na vatový tamponek a jemně jím setřete pokožku obličeje, krku i dekoltu. Nechte vsáknout a pokračujte svým oblíbeným pleťovým sérem a/nebo krémem.

Tip: Pečující, rozjasňující a protistárnoucí účinky tonika můžete podpořit dalšími produkty značky Lilas Blanc.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?