Lavera Rtěnka 09 červenohnědá, Trend Sensitive 4,5 g

Lavera Rtěnka 09 červenohnědá, Trend Sensitive 4,5 g

Přírodní rtěnka s pečujícími oleji v intenzivní červené barvě s hnědými tóny je ideální pro podzimní a zimní období. Složení s pečujícími oleji hydratuje rty a dodává jim šťavnatý odstín.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lavera Rtěnka 09 červenohnědá v překrásném tmavším červeném odstínu s teplými hnědými tóny je ideální volbou na chladnější podzimní a zimní období, ale využijete ji jistě po celý rok či na zvláštní příležitosti. Tento odstín je velice módní a upoutá na první pohled svým karmínově červeným zbarvením s kapkou zemitě hnědé. Podtrhne hřejivé tóny ve vaší tváři a zvýrazní tvar vašich rtů díky intenzivnímu odstínu.

Lavera je německá značka přírodní kosmetiky nabízející kvalitní produkty za příznivé ceny, díky cemuž přibližuje své výrobky široké veřejnosti a je velice oblíbená. Rtěnky této značky obsahují vyváženou směs přírodních másel a rostlinných olejů, které jsou skvělými nosiči pigmentu a zároveň dlouhodobě dodávají rtům potřebnou hydrataci a výživu. Zároveň je chrání proti nepříznivým vnějším podmínkám, jako je chladné počasí či nadměrné vysušování celkově.

Široké spektrum módních i klasických odstínů tak skýtá nepřeberné množství možností nalíčení, ať už toužíte po nahých rtech, sladkém růžovém looku či tajemném vzhledu femme fatale. Rtěnky se velice snadno aplikují, jejich konzistence je příjemně krémová a na rty se nanáší rovnoměrně. To vše v elegantním černém klasickém balení, které se vejde do každé kabelky či kosmetické taštičky. 

Použití: Nanášejte rtěnku na rty přímo z balení či pro přesnější aplikaci použijte štěteček na rty. Před nanesením rtěnky je vhodné použít konturovací tužku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?