MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Zrození Růžové osvěžení 125 ml

Zrození Růžové osvěžení 125 ml

556
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Květová esence osvěžuje, hydratuje a vitalizuje všechny typy pleti. Přináší příjemné naladění v různých obdobích života ženy a rozvíjí její vnitřní i zevní krásu.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Růžové osvěžení od značky Zrození je květová esence, která osvěžuje, hydratuje a vitalizuje všechny typy pleti. Přináší příjemné naladění v různých obdobích života ženy a rozvíjí její vnitřní i zevní krásu.

Pleťová voda dovede odlehčit tíhu při emočních zraněních. Je účinná, i když se během dne rozstříká do ovzduší. A pro miminko je jeden z nejkrásnějších příchodů na svět, když se může narodit do její podmanivé vůně.

ZROZENÍ přináší originální českou kosmetiku, inspirovanou léčivou sílou čisté přírody a jemných vůní. Vznikala v samém srdci Evropy a nese v sobě otisk tvoření s láskou, jemností a radostí. Je vhodná pro všechny, od nejmenších miminek až po dospělé, a stejně tak i v období věku moudrosti, kdy se s úspěchem používají už několik let.

Použití: Lokálně na pleť i do ovzduší pro příjemný pocit osvěžení. Místa použití: temeno hlavy, střed čela až do spánků (dlaní si chraňte oči), před i za ušima, srdce, na zátylek a místo 7 krčního obratle, do plosek nohou. Pečlivě se vtírá i do celého obličeje, kdy dle reflexní mapy tváře pomáhá harmonizovat tělo. Esence se rozetře v dlaních téměř „do sucha“, kdy se rozvine hlavní tón její vůně a zhluboka se prodýchá. Hezky tak nalaďuje do svěží emoce a zpříjemní den.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testováno.

Ostatní kategorie: Kosmetika pro ženy po porodu

Vůně: květinová

Výrobce: Ing. Eva Kopasová, Kardausova 611/3 , 109 00, Praha 10 - Dolní Měcholupy, Česká republika

Z blogu (1)

ZROZENÍ: Čistě přírodní česká kosmetika

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: