Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

ecodis Síťovka s dlouhým uchem z biobavlny

ecodis Síťovka s dlouhým uchem z biobavlny

Původní cena: 220 Kč

Síťovka s dlouhým uchem se vám vejde do každé tašky, kabelky i kapsy a pohodlně v ní odnesete i větší nákup. Klasická síťovka je v malinové barvě originálním doplňkem.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení
Síťovka s dlouhým uchem (35 cm) ecodis se vám vejde do každé tašky, kabelky i kapsy a pohodlně v ní odnesete i větší nákup. Klasická síťovka je v malinovém provedení originálním a praktickým doplňkem.
 
Síťovka z pevné bio bavlny je skvělým pomocníkem pro každodenní nákupy. Je lehká, skladná a přesto odnese i velký nákup. Její nosnost je až 10 kilogramů. Vydrží sloužit mnohem déle než klasické igelitky a když ji zašpiníte, jednoduše ji vyperete v pračce na 60 °C a použijete znovu a znovu. Kromě toho, že máte super stylovou nákupní tašku si tak odnesete i pocit, že nepřispíváte ke vzniku nerecyklovaného odpadu, který se v přírodě rozkládá až tisíc let.
 
Síťovka nese certifikaci GOTS
 
Značka ecodis pochází z Francie. Společnost se specializuje na výrobu a prodej ekologických produktů pro osobní i domácí využití. Jejich cílem je vyrábět užitečné a dlouze používatelné produkty z co nejčistších surovin s co nejmenším dopadem na životní prostředí.

 

Ostatní kategorie: Potřeby pro domácnost

Barva: růžová

Výrobce: ecodis, Z.A. de Kerboulard , 56250, Saint-Nolff, Francie , tel: +330 297 484 059

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Bavlna1)

1) Vyrobeno ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?