Prohlédněte si vaše seznamy přání

Made Sustained Skleněná láhev Knight s bambusovým víčkem 550 ml

Made Sustained Skleněná láhev Knight s bambusovým víčkem 550 ml

Skleněná láhev Knight o objemu 550 mililitrů a vejde se do každé kabelky. Je vyrobena z borosilikátového skla, které je odolné vůči nárazu i teplu a přesto je lehké.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Skleněná láhev Made Sustained Knight o objemu 550 mililitrů je skvělá na cestyy i do kanceláře. Díky použití odolných materiálů se nemusíte bát, že by se vám láhev v tašce rozbila či otevřela a tak ji můžete mít neustále po ruce a pohodlně dodržovat pitný režim. Odolné sklo je doplněno víčkem z bambusu a nerezu, takže vám neunikne ani kapka.

Skleněná láhev Knight je vyrobena z borosilikátového skla, které je odolné vůči nárazu, poškrábání i teplu a přesto je lehčí než běžné sklo. Láhev tak zvládne nejenom vodu a chladné nápoje, ale i třeba vlažný čaj. Největší výhodou skleněné láhve je to, že nepřejímá pachy ani barvy a tak nápoje z ní chutnají mnohem lépe než z plastu. Navíc, na rozdíl od plastu, se ze skla neuvolňují ftaláty, bisfenol či jiné škodlivé látky. Skleněná láhev se ani po opakovaném mytí nepoškrábe a tak vám vydrží sloužit roky, což s sebou přináší další dva významné benefity: ušetříte za nákup plastových láhví a nevytváříte zbytečný odpad.

Tip: Láhev je vhodná i pro mytí v myčce.

Výrobce: Made Sustained, Mercuriusweg 94 , 2516AW, Den Haag, Nizozemí , tel: +31645371739

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Moc zklamana / Lina 29. 4. 2019 15:48

Neni odolna, neni vhodna pro deti, rozebije v tasce moc lehce pri prvnim narazu, znici vam tasku, a budete ji mit maximalne mesic po nakupu a zaroven nevztahuje na ni reklamacě

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?