Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Original ATOK Speciální balzám China Balzám 15 ml

Original ATOK Speciální balzám China Balzám 15 ml

Původní cena: 216 Kč

Balzám je bohatý na éterické oleje z máty, eukalyptu či borovice. Ty působí příznivě na celé dýchací ústrojí a přidaný mentol pomáhá uvolňovat ucpané dutiny.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Speciální balzámOriginal ATOKChina Balzámmá výrazné mentolové aroma a je určený k potírání čela a spánků při ucpaných dutinách. Díky pečlivě zvolené kombinaci éterických olejů celkově osvěžuje a přidaný mentol krásně uvolní nos. Jeho použití je vhodné i při pocitu tlaku v hlavě.

Základ China Balzámu tvoří jojobový olej a čištěný včelí vosk, díky kterým balzám snadno taje na pokožce a dobře se roztírá. Olej a vosk zároveň podporují vstřebání účinných látek z éterických olejů. Balzám obsahuje kombinacikafru, eukalyptu,máty peprné, mateřídoušky, boroviceči smrkového jehličí. Právě máta, mateřídouška a eukalyptus jsou, stejně jako borovice, známé tím, že působí příznivě na celé dýchací ústrojí a zároveň mají antibakteriální účinky. 

Použití: Balzám lehce vetřete na spánky, čelo nebo hruď.

Ostatní kategorie: Hlava, Přírodní kosmetika

Výrobce: Cosmetics ATOK International s. r. o., Václavské náměstí 870/6 , 40004 , Trmice, Česká republika , tel: +420475501321

Nenašli jste to pravé? Co tohle?