Khadí Sprchový gel Tulsi & jamrosa 210 ml

Khadí Sprchový gel Tulsi & jamrosa 210 ml

  • Značka: Khadí
  • Balení: 210 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Khadi sprchový gel Tulsi & jamrosa představuje jemnou péči pro svěžest a jas pleti, působí proti podráždění a zarudnutí pokožky, zjemňuje pokožku a udržuje přirozenou vlhkost pokožky. S vůní éterického oleje jamrosa. S obsahem ajurvédských bylin. Tulsi a nirgundi udržují pokožku čistou, působí protizánětlivě a antimikrobiáně. Anantmool předchází vyrážkám a svědění pokožky, sappanové dřevo zlepšuje

Khadi sprchový gel Tulsi & jamrosa představuje jemnou péči pro svěžest a jas pleti, působí proti podráždění a zarudnutí pokožky, zjemňuje pokožku a udržuje přirozenou vlhkost pokožky. S vůní éterického oleje jamrosa. S obsahem ajurvédských bylin. Tulsi a nirgundi udržují pokožku čistou, působí protizánětlivě a antimikrobiáně. Anantmool předchází vyrážkám a svědění pokožky, sappanové dřevo zlepšuje stav pleti, jamrosa harmonizuje tvorbu kožního mazu. Éterický olej jamrosa rovněž uklidňuje při rozrušení. Výjimečné složení sprchových gelů Khadi. Při jejich výrobě jsou použity čerstvé ajurvédské byliny, které o pokožku intenzivně pečují. Jou bez sulfátů, alkoholu, syntetických vůní a barviv. Obsažené mycí a ošetřující složky jsou pouze rostlinného původu. Jemné mycí substance na rostlinné bázi jsou šetrné a ohleduplné vůči pokožce, pokožka si tak uchovává svoji vlhkost. Jsou optimálně pěnivé a poskytují příjemnou vůni, zejména díky obsaženým éterickým olejům. Mají pokožce přátelské pH 5,5, ideální pro každodenní použití. Jsou certifikovány BDIH. Kontrolovaná přírodní kosmetika, ajurvédské sprchové gely Khadi tak splňují přísné evropské standardy, kladené na složení přírodní kosmetiky.

certifikáty: BDIH
vhodné pro: všechny typy pleti, obzláště pro smíšenou pleť
konzistence: tekutá
barva: medová
balení: plastový obal

použití: Namydlete si ruce sprchovým gelem (vytvořte pěnu) a naneste na vlhkou pokožku. Opláchněte a jemně osušte.
složení: Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Glycerin, Ocimum sanctum (tulsi), Hemidesmus indicus (anantmool), esenciální olej Cymbopogon khasians (jamrosa), kyselina citronová, Caesalpinia sappan (sapanové dřevo), xanthanová guma, Sodium Benzoate. Obsashuje součásti z biologického pěstování: Aloe barbadensis gel (aloe vera), Vitex negundo a součásti přírodních éterických olejů: Citral, Geraniol, Farnesol, Linalool, Limonene

země původu značky: Indie
charakteristika značky: Značka Khadí je vysoce kvalitní přírodní kosmetika. Jejími pilíři jsou čistě přírodní složení, moderní znalosti a kritéria z oboru přírodní kosmetiky, účinné receptury indické ajurvédy a etická pravidla a principy Khadi. Kosmetika Khadi [vyslovuje se kádý] je založena na přírodních ingrediencích - na bylinách, rostlinných olejích, ovoci, květinách a minerálech. Pečuje svým originálním a účinným způsobem o vlasy, pleť a tělo. Většina výrobků je certifikována BDIH - kontrolovaná přírodní kosmetika. Sortiment výrobků je neustále rozšiřován, cílem společnosti je získání certifikátu BDIH pro všechny výrobky. Pleťové a vlasové oleje, pleťové masky, rostlinné barvy na vlasy a další výrobky jsou absolutně přírodní, bez jakýchkoliv chemických látek a konzervantů. Výrobky nejsou testovány na zvířatech. Byliny jsou sbírány tou nejtradičnější možnou cestou, lokálními obyvateli v přírodě, v souladu s politikou Khadi pro zaměstnanost venkovských obyvatel, aniž by docházelo k poškozování přírody. Výrobky značky Khadi ® jsou vyráběny v Indii podle pravidel Khadi, zároveň však podle striktních pravidel definovaných pro přírodní kosmetiku. Tím jsou zajištěny etické pracovní podmínky výrobcům v Indii a zároveň je zajištěno, že výrobky odpovídají vysokými evropským standardům kvality, kladeným na přírodní kosmetiku. Jsou tomu již tisíce let, kdy byly v oblasti Indie sestaveny receptury využívající stovek nejrůznějších bylin v kombinaci s účinnými oleji, které léčí a omlazují. Ajurvéda - věda o dlouhověkosti - představuje komplexní systém, který pečuje o celek těla, mysli a duše, o zdraví, krásu a pohodu. Složení přírodní kosmetiky Khadi je založeno právě na účinných ajurvédských recepturách a přináší to nejlepší z ajurvédy pro krásu a zdraví Vašich vlasů a pleti.

kontakt na výrobce:
Khadi Naturprodukte
Zur Weser 5
31737 Reintein
Deutschland

webové strány značky:
www.khadi-cz.cz


Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: Khadi Naturprodukte, Zur Weser 5, 31737 Reintein Indie, www.biooo.cz/khadi

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?