Siddhalepa Sůl do koupele Invigorating, Ayurveda Luxury Spa 100 g

Siddhalepa Sůl do koupele Invigorating, Ayurveda Luxury Spa 100 g

Ajurvédská sůl do koupele Invigorating má stimulující skořicovou vůni. Obsahuje výtažek z červeného santalového dřeva a prášek ze vzácného dřeva kajeput. Uvolňuje svalové napětí a bolest.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ajurvédská sůl do koupele Invigorating Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa má stimulující skořicovou vůni. Mimo jiné obsahuje také výtažek z červeného santalového dřeva a prášek ze vzácného dřeva kajeput. Uvolňuje svalové napětí a bolest, dodává tělu ztracenou energii, podporuje koncentraci mysli, prohřívá a prokrvuje celý organismus.

Sůl v kombinaci s horkou vodou pomáhá změkčovat a odstraňovat odumřelé pleťové buňky, otevírá a pročišťuje póry. Připravuje tak pokožku na účinnější vstřebávání výživných látek z obsažených rostlinných výtažků.

Červené santalové dřevo v kombinaci se skořicí vytváří hřejivou vonnou kombinaci, která navozuje pocit bezpečí, aktivizuje smysly a působí mírně afrodiziakálně. Prášek ze dřeva kajeput má skvělé antibakteriální účinky, proto je vynikajícím podpůrným prostředkem pro zánětlivou a aknózní pokožku. Má také analgetické účinky, je výborný proti křečím a bolestem svalů.

Použití: Do teplé lázně přidejte 2-3 polévkové lžíce soli a nechte ji rozpustit. V koupeli setrvejte nejméně po 20 minut. Občasná masáž pokožky zvýší cirkulaci krve v těle a dosáhnete tím i lepších výsledků.

Barva: šedá

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road, Ratmalana Srí Lanka, www.siddhalepa.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?