Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

Masmi Tampony Super Plus s aplikátorem z organické bavlny 14 ks

Masmi Tampony Super Plus s aplikátorem z organické bavlny 14 ks

Značka: Masmi
Certifikáty: BIO ECO COSMESI
Certifikát BIO ECO COSMESI
Balení:
142
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Tampony s aplikátorem Super Plus vás spolehlivě ochrání a současně zabrání podráždění díky kvalitní organické bavlně. Mají vysokou savost a jsou vhodné při silné menstruaci i pro použití na noc.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Tampony s aplikátorem Masmi Super Plus vás spolehlivě ochrání a současně zabrání vzniku podráždění díky kvalitní organické bavlně. Ta je nejenom skvěle savá, ale také velice jemná a nezpůsobuje nežádoucí podráždění. Tampony Super Plus mají vysokou savost a jsou vhodné při silné menstruaci i pro použití na noc.

Tampony jsou natolik spolehlivé a pohodlné vzhledem k použité organické bavlně. Ta je velice jemná, vysoce savá a hlavně nezpůsobuje podráždění citlivé sliznice. Při výrobě totiž nebyly použity agresivní chemické látky ani parfemace, takže si bavlna zachovává své nejlepší vlastnosti. Tampony Super Plus vás tak spolehlivě ochrání během menstruace, dopřejí vám pohodlí i možnost pohybu bez omezení a současně jsou šetrné k jemným intimním partiím. Navíc díky praktickému aplikátoru pro vás nebude zavedení tamponu sebemenší problém.

Upozornění: Při manipulaci s tamponem dodržujte hygienu rukou. Tampon pravidelně vyměňujte, nejpozději však po 12 hodinách.

Výrobce: MASMI Natural Cotton, Niederfladnitz 139 , 2081, Niederfladnitz, Rakousko , tel: +43 664 2444599

Z blogu (1)

Intimní potřeby bez chemie

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: