Acorelle Toaletní voda Bílá orchidej, dárkový set

Acorelle Toaletní voda Bílá orchidej, dárkový set

Bílá orchidej je složena z harmonického komplexu jemných květinových tónů v čele s oslňující exotickou bílou orchidejí. Orchidejový extrakt je doplněn o osvěžující vůni čerstvých broskví a mandarinek.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Dárkové balení toaletní vody v klasickém flakonu (50 ml) a flakonu do kabelky (10 ml) ZDARMA.

Toaletní voda Acorelle Bílá orchidej je složena z harmonického komplexu jemných květinových tónů v čele s oslňující exotickou bílou orchidejí. Výjimečný orchidejový extrakt je doplněn o osvěžující vůni čerstvých broskví a neodolatelně sladkých mandarinek, jež je vyváženě zkombinována s hřejivou a smyslnou vanilkou. Přitažlivý základ je plný dřevitých tónů s pižmem a lehce pikantním cedrovým dřevem pro ženský, elegantní a velice nadčasový efekt. 

Přírodní parfémy Acorelle kombinují vlastnosti aromaterapie a účinky éterických olejů. Mix přírodních vůní vás pohltí a jejich rafinované tóny vám ukážou, že příroda voní svěže a autenticky, zeleně a vzdušně, intenzivně a nově, tak nějak lépe. Éterické oleje mají velmi intenzivní účinky, voní prudce a silně, ale jejich kombinace v osvěžující parfémové vodě Acorelle vás naprosto pohltí svou jemnou a něžnou alternací autenticky přírodních vůní. Uvolněte se, relaxujte, užijte si to.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Alcohol, Parfum, Aqua, Isoeugenol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool

Možné alergeny: Alcohol, Parfum, Isoeugenol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Výrobce: Laboratoire Odysud, Allée du saylat - ZAC Agropole, 47901 Agen cedex 9 Francie, tel: +33(0)5.53.66.90.89, www.laboratoire-odysud.fr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Orchidej EDT / Viktorie 15. 1. 2015 10:16

Vůně je příjemná, sladší - jako opravdové přičichnutí k orchideji :) zprvu se zdá silná, ale po pár minutkách se rozloží do jemného obláčku :)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?