Attitude Tuhá krémová tvářenka Oceanly - Happy Berry 8,5 g

Attitude Tuhá krémová tvářenka Oceanly - Happy Berry 8,5 g

Značka: Attitude
Certifikáty: PETA
Certifikát PETA
719
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás
Praha, Bílá Labuť > 3 ks / Praha, Palác Lucerna > 3 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 2 ks / Praha, OC DBK > 2 ks / Praha, Karlín > 2 ks

Tvářenka v odstínu plně červeno-růžové dodá vašim tvářím přirozený a zářivý vzhled.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Tuhá krémová tvářenka Oceanly - Happy Berry Attitude dodá vašim tvářím přirozený a zářivý vzhled. Díky krémové struktuře tvářenka funguje výrazně lépe než její klasická sypká verze a její pečující složky zároveň udržují pokožku hydratovanou a opečovanou. Jak už její název napovídá, odstín Happy Berry nabídne plně červeno-růžovou barvu, která vám dodá přirozenou barvu a svěže zdravý vzhled.

Složení tvářenky je z více než 99,6 % tvořeno přírodními složkami a její balení navíc neobsahuje jakékoliv plasty. Veškeré použité ingredience jsou plně veganské a tvářenku tudíž bez obav může používat naprosto kdokoliv. Základ pečujícího složení tvoří kombinace slunečnicového vosku a ricinového oleje. Slunečnicový vosk obsahuje mastné kyseliny, které poskytují pokožce hloubkovou hydrataci a pomáhají ji tak udržovat měkkou a pružnou. Vosk vytváří na pokožce tenkou vrstvu, která chrání před vnějšími škodlivými vlivy, jako jsou znečištění a škodlivé látky v ovzduší. Ricinový olej obsahuje vysoký podíl kyseliny ricinolejové, která má protizánětlivé a antimikrobiální vlastnosti, což přispívá k zdravě vypadající, svěží pokožce. Obsahuje také antioxidanty, které ji chrání před vlivem volných radikálů a brání tak jejímu předčasnému stárnutí.

Kanadská značka Attitude vyrábí své produkty z látek šetrných k lidskému zdraví i životnímu prostředí. Používá výhradně obnovitelné zdroje a veškeré používané obaly jsou recyklovatelné. Veškeré produkty, nabízené značkou Attitude, jsou hypoalergenní a pouze s čistě přírodní parfemací.

Země původu: Kanada

Výrobce: Attitude, 5605 De Gaspé, Suite 401 , Montreal, QC, H2T 2A4, CANADA, Kanada

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?