Urtekram Tuhý deodorant crystal neutral 100 g

Urtekram Tuhý deodorant crystal neutral 100 g

Krystal kamence má skvělé antibakteriální a adstringentní vlastnosti, eliminuje nadměrné pocení i nepříjemné pachy a zároveň neucpává potní póry. Je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku mužů i žen.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tuhý deodorant Urtekram přirozenou cestou zabraňuje vzniku tělesného zápachu a zároveň je šetrný k jemné pokožce podpaží. Krystal kamence má skvělé antibakteriální a adstringentní vlastnosti, eliminuje nadměrné pocení i nepříjemné pachy a zároveň neucpává potní póry.

Neutrální tuhý deodorant využívá síly kamence, který má adstringentní, antibakteriální a protizánětlivé účinky. Mírně stahuje póry a přirozený způsobem tak eliminuje nadměrné pocení, aniž by docházelo k ucpávání potních žláz či podráždění citlivé pokožky. Naopak, kamenec pleť chrání před podrážděním i svěděním, eliminuje výskyt bakterií a tím pádem i nepříjemný zápach potu. Díky přírodnímu složení bez parfemace je deodorant vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku mužů i žen.

Použití: Krystal navlhčete vodou a aplikujte na suchou čistou pokožku podpaží nejlépe ihned po koupeli. Nechte zaschnout.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Potassium Alum

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20, 9550 Mariager Dánsko, www.urtekram-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?