ESI Ústní voda bez alkoholu, Aloe Fresh 500 ml

ESI Ústní voda bez alkoholu, Aloe Fresh 500 ml

  • Značka: ESI
  • Balení: 500 ml
  • Produktová řada: ESI Aloe Fresh
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Ústní voda bez alkoholu ESI Aloe Fresh komplexně pečuje o zdraví celé ústní dutiny, chrání před vznikem zubního kazu a zároveň příjemně osvěžuje dech díky obsahu bylinných výtažků. Extrakty z bylinek v kombinaci s propolisem a dalšími antiseptickými látkami spolehlivě eliminují výskyt drobných zánětů a zároveň urychlí regeneraci poranění.

Ústní voda je bohatá na množství zklidňujících výtažků z Aloe vera. Ty nejenom že ústní dutinu skvěle zklidní, ale také napomáhají regeneraci a rychlejšímu hojení drobných poranění jako jsou například afty. Aloe v kombinaci s léčivými výtažky ze šalvěje aktivně léčí celou ústní dutinu a zároveň chrání chrup před vznikem zubního kazu i usazování zubního plaku.

Skvělé léčivé i regenerační schopnosti má propolis, hojí drobné záněty i větší poranění, například po lékařských zákrocích, intenzivně působí proti vzniku zubního kazu a zároveň mírní bolest. Ústní voda Aloe Dermal je vhodná pro každodenní použití i pro osoby s citlivými zuby, neboť je díky nulovému obsahu alkoholu velice jemná a nedráždivá. Naopak, obsah rostlinných výtažků ústní dutinu zklidňuje a pečuje o ni.

Použití: Ústní vodou kloktejte nejlépe ráno a/nebo večer po dobu alespoň 30 vteřin. Poté vyplivněte, nepolykejte!

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Sorbitol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Xylitol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ananas Sativus Fruit Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Propolis Extract, Carboxymethyl Chitosan, Escin, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxymethylglycinate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Aroma, Sodium Lactate, Cl 75810

Možné alergeny: Sodium Hydroxymethylglycinate

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Produktové řady: ESI Aloe Fresh

Výrobce: ESI s.p.a., Via delle Industrie 1, 17012 Albissola Marina Itálie, www.esi-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?