Desert Essence Ústní voda tea tree a máta 480 ml

Desert Essence Ústní voda tea tree a máta 480 ml

  • Bez DPH 211 Kč

Ústní voda s vysokým podílem olejů z máty a tea tree skvěle pečuje o celou ústní dutinu. Jemné složení bez alkoholu dezinfikuje, udržuje svěží dech na dlouhou dobu a je vhodná i pro citlivý chrup.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ústní voda Desert Essence s vysokým podílem olejů z máty a tea tree skvěle pečuje o celou ústní dutinu a účinně čistí zbytky nečistot, se kterými si neporadila zubní pasta a kartáček. Jemné složení bez alkoholu aktivně dezinfikuje celá ústa, udržuje svěží dech na dlouhou dobu a zároveň je vhodná i pro citlivý chrup.

Voda se stará o zdraví celých úst díky vysokému podílu antiseptického antibakteriální tea tree oleje. Ten spolehlivě eliminuje výskyt bakterií a chrání chrup před vznikem zubního kazu. Kromě toho, společně s mátovým olejem osvěžují dech na dlouhou dobu.

Protizánětlivé výtažky z vilínu pečují o dásně, lehce je stahují a dezinfikují, čímž chrání před vznikem paradentózy a tím pádem i vznikem zubního kazu. Ústní voda šetrně čistí celou ústní dutinu, dezinfikuje ji a dodává tak svěží dech na dlouhou dobu.

Použití: 5-10 ml ústní vody kloktejte v ústech po dobu 1 minuty. Poté vyplivněte. Nepolykejte! Používejte nejlépe po každém čištění zubů.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte ústní vodu společně se zubní pastou ze stejné produktové řady.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Glycerin, Polysorbate-80, Malaleuca Alternifolia Leaf Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Mentha Viridis Oil, Hamamelis Virginiana Extract , Ascorbic Acid, Calcium Ascorbate, Citric Acid

Možné alergeny: Malaleuca Alternifolia Leaf Oil, Mentha Viridis Oil, Citric Acid

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez alkoholu, bez parabenů, bez parfemace, bez SLS a SLES, vhodné pro vegany

Výrobce: Desert Essence, P.O. Box 14007, 11788 Hauppauge, New York Spojené Státy Americké, www.desertessence.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?