Prohlédněte si vaše seznamy přání

English Tea Shop Vánoční červené ozdoby, plechová kazeta, bio

English Tea Shop Vánoční červené ozdoby, plechová kazeta, bio

Dopřejte si chvíli klidu za dlouhých zimních večerů s hrnkem lahodného ochuceného čaje. Vychutnejte si ovocné i kořeněné příchutě, které pohladí vaše chuťové buňky. 

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Vánoční červené ozdoby v plechové kazetě English Tea Shop obsahují 72 kusů porcovaných čajů z kvalitních surovin. V balení najdete celkem 8 druhů ochucených čajů, a to jak černých, bílých a zelených, tak i rooibos. Jednotlivé čaje jsou v kazetě rozděleny do malých barevných krabiček dle druhů, které se budou krásně vyjímat na poličce v kuchyni. Plechovku pak můžete využít jako praktickou dózu.

Chladné zimní dny si přímo říkají o chvíle odpočinku, kdy se zachumláme do deky a dopřejeme si hrnek voňavého a chutného čaje, který nás nejen zahřeje, ale zároveň nás pohladí na jazyku. Ať už dáváte přednost černému čaji, nebo třeba rooibosu, v sadě si s přehledem vyberete to, na co budete mít zrovna chuť. Vyzkoušejte již tradiční zimní spojení pomeranče, jablka, vanilky či skořice i čaje ochucené mangem, mátou či okvětními plátky růže. Všech osm příchutí tvoří vyvážené chuťové kompozice, které zpříjemní nejen předvánoční večery.

Značka English Tea Shop podporuje bio farmaření a fair trade produkci v 25 zemích světa. Svou výrobou se řadí do kategorie „bezuhlíková“. Veškerý obalový materiál je biologicky odbouratelný a recyklovatelný.

Příprava: Sáček s čajem vložte do hrnku, zalijte 250 ml vroucí vody a nechte louhovat 2-5 minut (pode druhu čaje).

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149, Londýn, Velká Británie

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?