English Tea Shop Vánoční červené ozdoby, plechová kazeta, bio

English Tea Shop Vánoční červené ozdoby, plechová kazeta, bio

Dopřejte si chvíli klidu za dlouhých zimních večerů s hrnkem lahodného ochuceného čaje. Vychutnejte si ovocné i kořeněné příchutě, které pohladí vaše chuťové buňky. Kazeta obsahuje 8 různých druhů čaje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Vánoční červené ozdoby v plechové kazetě English Tea Shop obsahují 72 kusů porcovaných čajů z kvalitních surovin. V balení najdete celkem devět druhů ochucených čajů, a to jak černých, bílých a zelených, tak i rooibos. Jednotlivé čaje jsou v kazetě rozděleny do malých barevných krabiček dle druhů, které se budou krásně vyjímat na poličce v kuchyni. Plechovku pak můžete využít jako praktickou dózu.

Chladné zimní dny si přímo říkají o chvíle odpočinku, kdy se zachumláme do deky a dopřejeme si hrnek voňavého a chutného čaje, který nás nejen zahřeje, ale zároveň nás pohladí na jazyku. Ať už dáváte přednost černému čaji, nebo třeba rooibosu, v sadě si s přehledem vyberete to, na co budete mít zrovna chuť. Vyzkoušejte již tradiční zimní spojení pomeranče, jablka, vanilky či skořice i čaje ochucené mangem, mátou či okvětními plátky růže. Všech osm příchutí tvoří vyvážené chuťové kompozice, které zpříjemní nejen předvánoční večery.

Příprava: Sáček s čajem vložte do hrnku, zalijte 250 ml vroucí vody a nechte louhovat 2-5 minut (pode druhu čaje).

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?