Weleda Venadoron 100 ml

Weleda Venadoron 100 ml

Chladivé bylinné tonikum Venadoron povzbuzuje krevní oběh dolních končetin, ulevuje jim od otoků a bolesti. Při pravidelném používání dokáže tonikum trvale ulehčit od pocitu těžkých nohou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Chladivé bylinné tonikum Weleda Venadoron povzbuzuje krevní oběh dolních končetin, ulevuje jim od otoků a bolesti. Při pravidelném používání dokáže tonikum trvale ulehčit od pocitu těžkých nohou a také zmírňuje projevy křečových žil.

Bylinné tonikum ulevuje od bolavých těžkých nohou díky výtažkům z arniky, trnky a vilínu. Tyto extrakty zlepšují prokrvení končetin a posilují strukturu žil. Tím také preventivně působí proti vzniku křečových žil a eliminují výskyt těch již vzniklých.

Tonikum bolavé oteklé nohy zchladí, zmírní otoky a celkově dodá nohám pocit lehkosti a svěžesti. Venadoron je tak mimořádně vhodný pro ty, kdo jsou celý den na nohou, ale i pro ženy během těhotenství. Díky kvalitnímu přírodnímu složení se tonikum může používat dlouhodobě.

Pro zdravé cévy

Kožní tonikum Venadoron je unikátní produkt z přírodních složek, který pečuje o zdraví vašeho žilního systému. Pomůže při mnoha drobných obtížích a uvítáte jej zejména v případě, že trpíte na otoky, křečové žíly či trávíte velkou část dne ve stoje. Tonikum Venadoron pomáhá zpevnit žilní systém, zmírňuje otoky dolních končetin a optimalizuje hospodaření s tekutinami v těle. 

Úleva od křečových žil

Tonikum Venadoron vám přinese skutečnou úlevu při pocitu těžkých nohou. Venadoron regeneruje žilní stěny a podporuje tok krve směrem k srdci, díky tomu uleví od bolestí a nepříjemných pocitů. Jeho účinky oceníte také po náročné fyzické aktivitě a při pravidelném používání dokáže pocitu těžkých nohou dlouhodobě zabránit. Je vhodné také v těhotenství. 

Žilní posila

Tonikum má navíc chladivé účinky, takže jeho efekt poznáte okamžitě. Přírodní výtažky tonizují pokožku a mikrocirkulaci v ní, a tím pomáhají od otoků a křečových žil. Výtažek z arniky a trnky podporují prokrvení a působí preventivně proti křečovým žilám. Tonikum obsahuje pouze přírodní složky, a tak není rizikové ani při dlouhodobém používání. Po použití tonika budou vaše nohy opět lehké a příjemně osvěžené. 

Použití: Natáhněte si nohy do vodorovné polohy alespoň na 10-15 minut. Poté aplikujte Venadoron a lehce rozetřete.

Upozornění: Nepoužívejte při alergii na arniku.

Ostatní kategorie: Nohy, Po sportovním výkonu

Užití: vnější

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?