Biooo Voňavé potěšení 1 ks

Biooo Voňavé potěšení 1 ks

Zahalte svoji lásku od hlavy až po paty do krásných vůní, které ocení každá žena. S naším valentýnským balíčkem Voňavé potěšení jí určitě uděláte radost. Skrývá se v něm praktická trojice tekutého mýdla, deodorantu a šamponu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Farfalla Šampon pro normální vlasy Everyday je jedním z těch výrobků, které si zamilujete na první přičichnutí. Je parfémovaný přírodními éterickými oleji a poskytuje vlasům jemnou, ale přesto účinnou péči. Zanechává dlouhotrvající, příjemnou, nevtíravou vůni, která potěší vaše smysly a zároveň vám dopřeje pocit malého domácího wellnessu.

Ben & Anna Tuhý deodorant Pink Grapefruit okouzlí vaši milou úžasnou, osvěžující vůní energizujícího grapefruitu. Tento deodorant je obzvlášť vhodný pro každodenní použití. Zajímavý obal a příjemný obsah se šťavnatou parfemací nabízí vlnu malého citrusové potěšení ráno před cestou do práce, po odpoledním cvičení nebo při víkendovém relaxu.

Randíte s milovnicí přírodního kosmetického minimalismu? Tekuté mýdlo Dr. Bronner´s s jemnou vůní růží potěší nejednu jeho vyznavačku. Přináší tolik různých možností použití, že je bude chtít vyzkoušet postupně úplně všechny. Malé balení se vejde do každé kabelky a může být skvělým průvodcem nejen na cestách.

Voňavé potěšení obsahuje produkty:

Detailní složení a vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?