Ramakrishnananda Vykuřovací směs, čakra Anahata 68 g

Ramakrishnananda Vykuřovací směs, čakra Anahata 68 g

  • Značka: Ramakrishnananda
  • Balení: 68 g
  • Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 177 Kč

Svěží a lehká vůně vykuřovací směsi Anahata vás okouzlí svým pižmovým nádechem ozvláštněným lehkými růžovými podtóny. Pomáhá rozproudit 4. srdeční čakru, probouzí lásku k sobě, k Bohu a celému světu.

Svěží a lehká vůně vykuřovací směsi Anahata Ramakrishnananda vás okouzlí svým pižmovým nádechem ozvláštněným lehkými růžovými podtóny. Pomáhá rozproudit 4. srdeční čakru, probouzí lásku k sobě samému, k Bohu a celému světu. Díky otevřené srdeční čakře si začnete lépe uvědomovat své pravé já, posílí se vaše duchovní kvality a dokážete lépe souznít s jinými energiemi.

Vykuřovací směs působí báječně na všechny, kteří nejsou schopni dávat či přijímat lásku, mají nevyvážené emoce nebo právě ztratili vnitřní rovnováhu. Je výborná také při otupělosti těla i emocí, únavě a vyčerpanosti, či pokud jste se ocitli v duchovní slepé uličce a nevíte jak a kam dál, zkrátka jak naložit se svým životem. Dodá vám jistotu v rozhodování a pomůže vám lépe naslouchat vlastnímu srdci.

Vykuřovací směs je připravena z vysoce kvalitních, čistě přírodních ingrediencí, které jsou pečlivě vybírány podle staré indické receptury. Její účinky byly posíleny odříkáváním modliteb a speciálních manter. Základ tvoří různé pryskyřice, jako je kadidlo a myrha, doplněny jsou vonnými dřevy, léčivými bylinami, orientálním kořením s příměsí hnědého cukru, medu, ambry, a vonnými oleji.

Použití: Směs nasypejte v malém množství na žhavý uhlík a nechte doutnat. Vykuřujte pouze ve speciální nádobce k tomuto účelu určené a nenechávejte směs hořet bez dozoru.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Frankincense, Copal, Myrrh, Honey, Rosemary, Lavender, Brown Sugar, Clove, Sandalwood Powder, Rose Petals, Earth Pigment, Rose Scented Oil

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Vůně: dřevitá, pudrová, sladká

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?