Ramakrishnananda Vykuřovací směs, čakra Sahasrára 68 g

Ramakrishnananda Vykuřovací směs, čakra Sahasrára 68 g

  • Bez DPH 177 Kč

Vykuřovací směs Sahasrára má velmi jemnou, subtilní až éterickou vůni. Lehce kořeněný základ se spojuje s nasládlými tóny lotosového květu. Její vůně vás může provést cestou k otevření sedmé korunní čakry. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Vykuřovací směs Sahasrára Ramakrishnananda má velmi jemnou, subtilní až éterickou vůni. Lehce kořeněný základ se spojuje s nasládlými tóny lotosového květu. Její vůně vás může provést cestou k otevření sedmé korunní čakry. Díky tomu dosáhnete celosti, sjednocení principů a naprosté, absolutní a nevratné dokonalosti.

Vykuřovací směs je vhodné zapalovat při meditačních okamžicích a modlitbách k Bohu, pokud chcete zvýšit své vědomí, poznat sebe sama a vydat se na cestu k úplnému pochopení. Je výborná rovněž pro posílení kreativní činnosti, při duchovní práci a k načerpání nových sil do dalšího pracovního dne.

Tato směs je připravena z vysoce kvalitních, čistě přírodních ingrediencí, které jsou pečlivě vybírány podle staré indické receptury. Její účinky byly posíleny odříkáváním modliteb a speciálních manter. Základ tvoří různé pryskyřice, jako je kadidlo a myrha, doplněny jsou vonnými dřevy, léčivými bylinami, orientálním kořením s příměsí hnědého cukru, medu, ambry, a vonnými oleji.

Použití: Směs nasypejte v malém množství na žhavý uhlík a nechte doutnat. Vykuřujte pouze ve speciální nádobce k tomuto účelu určené a nenechávejte směs hořet bez dozoru.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Frankincense, Copal, Myrrh, Honey, Rosemary, Lavender, Brown Sugar, Clove, Sandalwood Powder, Rose Petals, Earth Pigment, Lotus Scented Oil

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Vůně: kořeněná, květinová

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?