Keiko Zelený čaj Kabusé Benifuuki No 1 bio 50 g

Keiko Zelený čaj Kabusé Benifuuki No 1 bio 50 g

  • Značka: Keiko
  • Balení: 50 g
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Certifikáty: BIO
  • Bez DPH 379 Kč

Sypaný zelený čaj Keiko Kabusé Benifuuki je šetrně fermentován za pomoci horké páry a získává tak sytou bylinnou chuť a jemnou květinovou až medovou vůni. Kvalitní čajové lístky pocházejí z prvního sběru ihned na jaře, nejsou před sklizní zastiňovány a mají sytou hořkou až svíravou chuť.

Zelený japonský čaj se po sklizni fermentuje horkou párou, díky které si zachovává charakteristickou chuť i vůni. Téměř neprochází oxidací a udržuje si výraznou zelenou barvu lístků i získaného odvaru. Šálek chutná po bylinkách s jemnými podtóny medu a květin, chutí je velice podobný čaji Oolong. Lístky se mohou zalít teplejší vodou, než jiné zelené čaje, a mohou se louhovat o chvíli déle. Získaná chuť je svíravá, intenzivní a příjemně hořká.

Příprava: 5 gramů čaje zalijte 0,3l čerstvě převařené vody o teplotě 65-70 °C a louhujte po dobu 1 minuty. Z jedné dávky lze připravit až 3 nálevy, kdy čaj necháme louhovat pouze 15 sekund.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Zelený čaj

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Potraviny: jednodruhové

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: KEIKO Tea Traders Company Pte. Ltd, 435 Orchard Road, Wisma Atria, 238877 Singapore Japonsko, tel: 65-6701-8248, www.keikoexperience.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?