CANNOR

Česká přírodní a BIO kosmetika CANNOR vyrábí vysoce kvalitní HAND MADE produkty. Společnost se zabývá vývojem a výzkumem čistě přírodních složek (rostlinných olejů, bylin, extraktů…) v kombinaci s vysokým obsahem účinných látek z rostlin konopí, kannabinoidů CBD. Významně se podílí na neustálých inovacích a posouvá svůj vývoj kupředu a to od samotného pěstovaní rostlin, výzkumu a výroby unikátních funkčních produktů. Klíčem je zachovávat ve výrobcích CANNOR aktivitu používaných ingrediencí s maximální možnou vstřebatelností, společně s příznivým vlivem na lidský organismus. Vše probíhá za vedení zkušené farmaceutky, která vytváří receptury výrobků a podílí se i na výrobě samotné.

 

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Typ pleti
Typy pokožky
Typy vlasů
Cena
-
940 Kč
s anti-age účinky zpomaluje buněčné stárnutí, zlepšuje elasticitu pleti a zabraňuje prohlubování již vzniklých vrásek. Je vhodný pro všechny typy pleti 30+.
257 Kč
100% přírodní balzámek na rty s konopným olejem, bambuckým máslem a včelím voskem zajistí, že budou vaše rty chráněné, hydratované a krásně heboučké. Je ideální při neustálém výskytu nepříjemných šupinek.
524 Kč
Bio arganový olej lisovaný za studena pro regeneraci, zklidnění a hydrataci. Je vhodný pro všechny typy pleti, pro letní i zimní použití.
524 Kč
Olejíček pro masáž celého těla s hojivými a zklidňujícími účinky za studena lisovaného konopného oleje. Je hypoalergenní a vhodný tak i pro citlivou pokožku.