Lavera Zubní pasta Sensitive & Repair 75 ml

Lavera Zubní pasta Sensitive & Repair 75 ml

Šetrná a jemná péče pro citlivé zuby a dásně s obsahem heřmánku a fluoridu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zubní pasta Sensitive & Repair od značky Lavera je šetrná a jemná péče pro citlivé zuby a dásně. Díky obsahu účinných přírodních látek a bylinných extraktů snižuje zubní pasta riziko vzniku zubního kazu a posiluje sklovinu.

Obsažený heřmánek vykazuje velmi silné protizánětlivé účinky, navíc je protialergenní, analgetický a hojivý. Ve spojení s fluoridem sodným zanechává na zubech jemný ochranný film. Pasta je obohacena o esenciální olej z máty peprné, který příjemně osvěží dech.

Lavera je světoznámá německá značka přírodní a bio kosmetiky, která se jako jedna z prvních dostala i do řetězců drogerií, a tím začala psát novou kapitolu dějin přírodní kosmetiky. Její vysoká kvalita a příznivé ceny způsobily, že se na přírodní kosmetiku začalo více zákazníků dívat jako na finančně přijatelnou variantu chemickým výrobků. Cílem značky je nabídnout kvalitní kosmetikou s čistě přírodním složením, která je vhodná pro citlivou a alergickou pokožku, stejně tak i pro naše nejmenší. Jejich heslem je "Bio a přírodní kosmetika pro každého".

Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty a zuby a dásně vyčistěte jemnými krouživými pohyby. Po vyčištění zubů vypláchněte dutinu vodou.

Ostatní kategorie: Zubní pasty

Výrobce: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, D-30974 Wennigsen Německo, www.lavera-kosmetika.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?