Kiss My Face Corp. Zubní pasta Tartar Control 127,6 g

Kiss My Face Corp. Zubní pasta Tartar Control 127,6 g

Bělící zubní pasta s aloe vera, ochrana před zubním kamenem. Průlom na poli péče o zuby. V běžné zubní pastě je určité procento vody bez jakýchkoli prospěšných účinků. V Kiss My Face zubních pastách je voda nahrazena bio aloe vera gelem a pečlivě vybranými složkami k vytvoření výjimečné zubní pasty a ústní vody. Zubní pasta obsahuje citrát zinku (proti zubnímu kameni), certifikovanou BIO aloe vera

Bělící zubní pasta s aloe vera, ochrana před zubním kamenem. Průlom na poli péče o zuby. V běžné zubní pastě je určité procento vody bez jakýchkoli prospěšných účinků. V Kiss My Face zubních pastách je voda nahrazena bio aloe vera gelem a pečlivě vybranými složkami k vytvoření výjimečné zubní pasty a ústní vody. Zubní pasta obsahuje citrát zinku (proti zubnímu kameni), certifikovanou BIO aloe vera, kysličník křemičitý (přírodní bělidlo), konzeym Q10 (pro zdravé dásně) a Tea Tree (čistící a antiseptické účinky).

certifikáty:
vhodné pro: čištění zubů
konzistence: hutná krémová
barva: bílá
balení: plastový obal, papírový přebal

použití: Používeje několikrát denně dle potřeby.
složení: Glycerin, Sorbitol, Hydrated Silica, Aloe Barbadensis (Aloe Vera)*, Water, Zinc Citrate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Natural Flavor, Olea Europea Leaf extract (Olive), Aesculus Hippocastanum extract (Horse Chestnut), Cetraria Islandica extract (Iceland Moss), Hydroxyethylcellulose, Menthol, Ubiquinone (Co-Q10), Melaleuca Alternifolia oil (Tea Tree), Xylitol, Chlorophyllin-Copper Complex

země původu značky: Spojené státy americké
charakteristika značky: Americká společnost Kiss My Face byla založena dvojicí mladých veganů již v roce 1982 a její sídlo po celou existenci na staré farmě ve venkovském městečku Gardnier u New Yorku. Kiss My Face vyrábí a prodává vice než 200 přírodních kosmetických produktů ve více než 20 zemích světa. Firma kombinuje ve svých výrobcích nejnovější vědecké poznatky s nejefektivnějšími přírodními ingrediencemi. Vitamíny, minerály a rostlinné látky jsou zde využity na maximum. Nemusíte obětovat svoji krásu pro zdravé produkty. Zde vyhrává každý - zemědělci, zvířata, naše plateta i zákazníci. V produktech Kiss My Face nenajdete umělá barviva, zbytečné chemické přísady ani žádné zvířecí produkty. Výrobky též nejsou na zvířatech testovány. Společnost od začátku roku 2007 začala zpracovávat myšlenku na vytvoření vlastního "Green House" konceptu - konceptu, který by v sobě zahrnoval certifikované BIO a přírodní výrobky pro kompletní osobní hygienu. V současnosti je největším dodavatelem kosmetiky Obsessively Natural (přírodní kosmetiky v USA) a Kiss My Face je také výhradním dodavatelem výrobků osobní hygieny pro olympijské týmy lyžařů a snowboardistů USA.

kontakt na výrobce:
PO Box 224
144 Main Street
Gardiner
NY 12525-0224
USA

webové strány značky:
www.kiss-my-face.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Kiss My Face Corp., 144 Main Street, 12525-0224 Gardiner NY Spojené Státy Americké, www.kiss-my-face.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?