MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

HERBARICA Zubní prášek 1, očišťující 50 g

HERBARICA Zubní prášek 1, očišťující 50 g

360
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Očišťující zubní prášek na bázi bílého jílu a protizánětlivých a posilujících bylin jemně a šetrně odstraňuje zubní plak a další nečistoty. Bylinné výtažky přirozeně posilují zubní sklovinu i dásně.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(6)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Očišťující zubní prášek č. 1 HERBARICA na bázi bílého jílu a protizánětlivého a posilujícího komplexu bylin jemně a šetrně odstraňuje zubní plak a další nečistoty. Bylinné výtažky přirozeně posilují zubní sklovinu i dásně. Bílý jíl má skvělou schopnost vázat na sebe různé nečistoty. Svým převážně alkalickým charakterem také pomáhá snižovat kyselé prostředí v ústní dutině, což vede k eliminaci škodlivých mikroorganismů, kterým se právě v kyselém prostředí daří. Vhodný pro každodenní použití.

Třezalka tečkovaná pomáhá mírnit bolesti po vytržení zubu, při zanícených zubních kanálcích, kazech a dalších zubních onemocněních zasahujících do nervových zakončení. Kořen z lékořice svým antibakteriálním účinkem ničí zhoubné bakterie, které jsou zodpovědné za vznik zubního kazu či paradentózy. Máta a šalvěj dodávají prášku příjemné aroma, osvěžují dech a působí také dezinfekčně a protizánětlivě. Silice z bílé jedle, smrku ztepilého a borovice lesní mají anestetický účinek a napomáhají tišení bolesti zubů.

Ruská značka HERBARICA nabízí čistě přírodní kosmetické produkty ze sypkých surovin - přírodních minerálů či soli. Nabízí progresivní přípravky postavené na vědeckém výzkumu a předcházející svým efektivním složením stárnutí pokožky.

Použití: Potřebné množství prášku nasypte do dlaně a mokrým zubním kartáčkem rozetřete na kašičku. Vzniklou kašičkou čistěte zuby krouživými pohyby po dobu 1-2 minut. Poté dobře vypláchněte vodou.

Skladování: Skladujte v uzavřené nádobě. Chraňte před vlhkostí.

Výrobce: Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika , Novosibirsk, Rusko , tel: +420 722 301 440

Z blogu (6)

Fluor v zubních pastách: Nebezpečí??

Jak vybrat přírodní zubní pastu

Mocná síla severských rostlin

Paradentóza – udržte své zuby v kondici

Recenze: Zubní prášky

Zubní pasty: s fluorem, nebo bez?

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: