Hloubková hygiena kůže Zubní prášek 1, očišťující 50 g

Hloubková hygiena kůže Zubní prášek 1, očišťující 50 g

  • Bez DPH 298 Kč

Očišťující zubní prášek na bázi bílého jílu a protizánětlivých a posilujících bylin jemně a šetrně odstraňuje zubní plak a další nečistoty. Bylinné výtažky přirozeně posilují zubní sklovinu i dásně.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Očišťující zubní prášek č. 1 Hloubková hygiena kůže na bázi bílého jílu a protizánětlivého a posilujícího komplexu bylin jemně a šetrně odstraňuje zubní plak a další nečistoty. Bylinné výtažky přirozeně posilují zubní sklovinu i dásně. Bílý jíl má skvělou schopnost vázat na sebe různé nečistoty. Svým převážně alkalickým charakterem také pomáhá snižovat kyselé prostředí v ústní dutině, což vede k eliminaci škodlivých mikroorganismů, kterým se právě v kyselém prostředí daří. Vhodný pro každodenní použití.

Třezalka tečkovaná pomáhá mírnit bolesti po vytržení zubu, při zanícených zubních kanálcích, kazech a dalších zubních onemocněních zasahujících do nervových zakončení. Kořen z lékořice svým antibakteriálním účinkem ničí zhoubné bakterie, které jsou zodpovědné za vznik zubního kazu či paradentózy. Máta a šalvěj dodávají prášku příjemné aroma, osvěžují dech a působí také dezinfekčně a protizánětlivě. Silice z bílé jedle, smrku ztepilého a borovice lesní mají anestetický účinek a napomáhají tišení bolesti zubů.

Použití: Potřebné množství prášku nasypte do dlaně a mokrým zubním kartáčkem rozetřete na kašičku. Vzniklou kašičkou čistěte zuby krouživými pohyby po dobu 1-2 minut. Poté dobře vypláchněte vodou.

Skladování: Skladujte v uzavřené nádobě. Chraňte před vlhkostí.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Kaolin, Zeolite, Salvia Officinalis Leaf, Mentha Piperita Leaf, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root, Hypericum Perforatum Leaf, Thymus Serpyllum Leaf, Urtica Dioica, Rhodiola Rosea Root, Sodium Chloride, Picea AbiesLeaf, Pinus Siberica Leaf, Abies Sibirica Needle , Pinus Sylvestris Leaf

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika, Novosibirsk Rusko, tel: +420 722 301 440, http://hloubkova-hygiena.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?