/    /    /    /    /  

Saloos Anýz 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje A - D, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
70
ks
Bez DPH 58 Kč

Saloos Anýz 10 ml

Éterický olej Anýz od Saloos působí pozitivně při onemocnění horních cest dýchacích, uvolňuje, působí pozitivně i na zdraví zažívacího traktu a mírní nadýmání. Sladká anýzová vůně je skvělým pomocníkem při nachlazení, ale i menstruačních bolestech. Mírní úzkosti a napětí z přemíry starostí.

Čistá rostlinná silice z anýzu je skvělým pomocníkem při zažívacích problémech a plynatosti. Působí antispasmaticky jak při inhalaci, tak při aplikaci přímo na pokožku. Uvolňuje křeče hladkého svalstva, zlepšuje trávení a podporuje chuť k jídlu. Také uvolňuje dýchací cesty, usnadňuje dýchání i vykašlávání. Sladká kořeněná vůně harmonizuje myšlenky, pomáhá vyrovnat se s nadměrnými problémy a mírní úzkosti.

Uvolněte své dýchací cesty

Éterický olej Anýz je jedním z méně známých olejů, ale překvapí vás svými všestrannými účinky. Má příznivý efekt na zdraví dýchacího traktu a pomáhá při jeho onemocněních a zánětech. Pomáhá zprůchodnit dýchací cesty, podporuje vylučování hlenu a nechává vás opět volně dýchat. Je proto skvělý zejména v období chřipek a nachlazení.

Pro zdravé trávení

Anýzový éterický olej je také silným pomocníkem při potížích s trávicím systémem. Pomáhá při dlouhodobých obtížích s trávením a harmonizuje jej. Působí proti nadýmání a nadměrné plynatosti, čímž i pomáhá od bolestí a přináší vám skutečnou úlevu. Má spasmolytické účinky, což znamená, že uvolňuje křeče a podporuje chuť k jídlu.

Úleva od bolestí

Anýzový éterický olej má ale příznivý vliv na křeče všeho druhu, proto také pomáhá proti bolestem v celém těle. Oceníte jej při menstruačních křečích či bolestech hlavy. Anýz zároveň dokáže ovlivnit vaši náladu, jeho jemně bylinná vůně pomáhá při stresu a duševním vypětí, mírní úzkosti a pomáhá harmonizovat vaši psychiku. Dodává dobrou náladu a psychickou odolnost.

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný!

Upozornění: Olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let.

Saloos Anýz 10 ml

Éterický olej Aníz Saloos pôsobí pozitívne pri ochorení horných dýchacích ciest, uvoľňuje, pôsobí pozitívne aj na zdravie zažívacieho traktu a mierni nadúvanie. Sladká anízová vôňa je skvelým pomocníkom pri prechladnutí, ale aj menštruačných bolestiach. Mierni úzkosti a napätie z nadbytku starostí.

Čistá rastlinná silica z anízu je skvelým pomocníkom pri zažívacích problémoch a plynatosti. Pôsobí antispazmaticky ako pri inhalácii, tak pri aplikácii priamo na pokožku. Uvoľňuje kŕče hladkého svalstva, zlepšuje trávenie a podporuje chuť k jedlu. Tiež uvoľňuje dýchacie cesty, uľahčuje dýchanie aj vykašliavanie. Sladká korenistá vôňa harmonizuje myšlienky, pomáha vyrovnať sa s nadmernými problémami a mierni úzkosti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Pimpinella Anisum Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, stres a úzkost, žaludeční problémy
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz