/    /    /    /    /  

Savon Du Midi Blok olivového mýdla 300 g

Značka:
Množství: 300 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla, Přírodní mýdla pro muže
Hodnocení:
3,0/5 1 hlas
Cena
150
ks
Bez DPH 124 Kč

Savon Du Midi Blok olivového mýdla 300 g

Mýdlo Savon du Midi je vyrobené z olivového, kokosového a palmového oleje, je čistě přírodní, nebyla do něj přidána žádná barviva ani umělá aromata, a je proto vhodné i pro citlivou pokožku a pleť náchylnou k podráždění. Mýdlo výborně čistí, a zároveň pokožku zvláčňuje. Je vhodné pro všechny typy pleti a díky svému šetrnému složení jej lze použít na tělo i obličej.

Výroba mýdel z rostlinných olejů má ve Středomoří velkou tradici, především v Marseille a Provence na jihu Francie. Francie se stala centrem výroby mýdel už před mnoha staletími. Zkuste tradiční rostlinné mýdlo vyrobené s láskou a péčí.

Mýdlo nevysušuje a nenarušuje ochrannou hydrolipidovou vrstvu pokožky. Naopak pleť vyživuje a zvláčňuje. Jeho jemné přírodní složení bez perfemace je vhodné i pro citlivou a dětskou pleť.

Použití: Mýdlo napěňte s vodou, naneste na pokožku celého těla i obličeje a smyjte.

Tip: Zdá se vám kostka příliš velká pro pohodlnou manipulaci? Ukrojte si jenom kousek mýdla a zbytek schovejte na příště.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Palmový olej | 5.12.2016 12:52:05 | Andy

Mýdlo vypadá krásně, jen škoda, že je v něm palmový olej, už proto ho nekoupím.

Rozporuplné pocity | 3.10.2016 21:00:51 | Sandra

Tak si úplně nejsem jistá, jak na toto mýdlo reagovat, koupila jsem si ho vyloženě do sprchy...velikost nevadí, kus jsem si ukrojila, jak je doporučeno v popisu, pění dobře, myje dobře.....ale má tak specifickou vůni, že si tak nejsem zcela jistá, jestli spíš až nesmrdí, máte s tímto mýdlem někdo zkušenosti? Nebo je to zrovna jenom u mého mýdla :-D

Re: Rozporuplné pocity | 3.12.2016 09:06:22 | Danny

Já osobně jsem s mýdlem spokojený. Ono má zprvu takovou specifickou vůní, ale po umytí se nijak extra "necitim". Je to spíš jen o zvyku.

* povinné

Vlastnosti

Složení: Palmový olej1), Kokosový olej1), Olivový olej1), Voda, Glycerin, Extrakt z rozmarýny, Esenciální olej z rozmarýny1), Sodium Chloride, Sodium, Sójový olej
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: pevná
přebal: plastový

Výrobce

Savon Du Midi
Bd. de la Lironde 1005
F-34980 Montferrier-sur-Lez
Francie
tel: +33-0-4.67.59.92.26
www.savon-du-midi.eu