/    /    /    /  

Dezhong Bylinná náplast na bolesti, Shaolinská 8 ks

Značka:
Množství: 8 ks
Kategorie: Klouby a svaly, Přírodní léčba zranění
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Dezhong Bylinná náplast na bolesti, Shaolinská 8 ks

Bylinná náplast od firmy Dezhong je vyrobena podle tradiční léčitelské receptury z shaolinského kláštera. Je výborná při bolestech svalů, kloubů, kostí či šlach. Obsažené extrakty z bylin zajišťují komplexní ošetření. Je obzvláště vhodná pro sportovní poranění, revmatické bolesti či zatuhnutí svalů. Díky náplasťové formě přímo působí na postiženou tkáň.

Libavkový olej je účinným pomocníkem při zánětech pohybového ústrojí. Pepř černý a pepř sečuánský pokožku prokrvují a mírně prohřívají. Achyrant dvouzubý působí jako analgetikum při revmatických bolestech. Touleň srdčitá urychluje odplavování škodlivých látek z těla a pomáhá při zánětech. 

Hořčice setá podporuje funkci nervového systému. Kostival lékařský tlumí křeče, je výborný na bolesti kloubů, vazů, šlach a namožených svalů. Je výborný také na výrony, modřiny a různá tupá poranění. V lidovém léčitelství se také používá pro urychlení hojení zlomenin.

Použití: Z náplasti strhněte ochrannou folii a náplast přilepte na suchou kůži. Nechte působit až 24 hodin.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Piper Kadsura, Sinapis Alba, Arnebia Guttata, Croton Tiglium, Sphaeropteris Lepifera, Achyranthes Bidentata, Houttuynia Cordata, Piper Nigrum, Dipsacus Asper, Drynaria Fortunei, Campthotheca Acuminata, Wintergreen Oil
i
i

obal: papírový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnější