/    /    /    /    /  

Argandia Černé tuhé mýdlo Hamman 150 g

Značka:
Množství: 150 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO, Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
438
ks
Bez DPH 362 Kč

Argandia Černé tuhé mýdlo Hamman 150 g

Černé tuhé mýdlo Argandia Hamman s vůní eukalyptu je inspirováno tradičními marockými mýdly. Je v něm obsažen čistý éterický olej z eukalyptu a výborně připravuje pokožku celého těla na následný peeling. Má šetrné složení, které pokožku nijak nedráždí ani nevysušuje, a naopak jí poskytne kvalitní péči a hydrataci.

Nepěnivé mýdlo s hedvábnou texturou podobnou karamelu má okouzlující vůni se svěžími tóny eukalyptu a příjemně sladkého karamelu. Snadno si díky němu doma vytvořit příjejmnou relaxační atmosféru marockých lázní. Mýdlo pokožku šetrně myje, hydratuje ji a dodá jí vláčnost. Éterický olej z eukalyptu působí antisepticky, čistí pokožku a výborně jí pomůže zbavit se odumřelých kožních buněk a zanechá ji hedvábně hladkou.

Použití: Používejte místo klasického mýdla. Naneste na pokožku ohřátou sprchou či párou, nechte cca. 5 minut působit a poté pečlivě opláchněte teplou vodou. Pokožka se tím výborně připraví na peeling.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Potassium Olivate, Glycerin1), Eucalyptus Globulus Oil, Sodium Chloride, Caramel1), Tetradosium Glutamate Diacetate, Potassium Hydroxide
1) Organic agriculture
i
i

vůně - druh: eukalypt

Výrobce

Argandia
ZA Le Camp Bernard
84110 Sablet
Francie
tel: 04 90 12 35 85
http://www.argandia.com/