/    /    /    /    /  

Energy Chlorella

Značka:
Množství: 200 tablet, 100 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 100 g / 499 Kč
Kategorie: Chlorella
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
499
ks
Bez DPH 434 Kč

Energy Chlorella

Sladkovodní řasa Chlorella Energy je bohatá na množství minerálních látek a vitaminů, které aktivně regenerují a posilují celý organismus a jeho odolnost vůči infekci. Kromě toho chlorella chrání organismus před známkami předčasného stárnutí, dodává mu vitalitu i potřebné živiny.

Chlorella je plná vitaminů, minerálních látek, aminokyselin a vlákniny, které aktivně přispívají ke zdraví celého organismu, posilují jej a chrání před onemocněním. Kromě posilujících účinků chlorella podporuje regeneraci sliznic i pokožky, působí lehce protizánětlivě, a je tak skvělým pomocníkem pro osoby trpící na problematickou pokožku či lupénku a ekzém. Sladkovodní řasa působí jako přírodní antibiotikum.

Rostlinná vláknina působí pozitivně na celý zažívací trakt, zlepšuje trávení a posiluje pravidelné vylučování i zdraví střev. Navíc vláknina navodí pocit plného žaludku, eliminuje tak potřebu přejídání i chuti na sladké. Je skvělým pomocníkem při redukčních dietách.

Dávkování: Užívejte 2 tablety 2-3x denně, zapijte dostatečným množstvím vody. Po 3 týdnech užívání udělejte týdenní pauzu a poté pokračujte v kúře.

Upozornění: Výrobek není určený pro děti do 3 let věku. Není vhodné pro osoby přecitlivělé na chlorofyl. Užívání v těhotenství či po dobu kojení konzultujte se svým lékařem. Jedná se o doplněk stravy, není tedy náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Energy Chlorella

Sladkovodná riasa Chlorella Energy je bohatá na množstvo minerálnych látok a vitamínov, ktoré regenerujú a posilňujú celý organizmus a jeho odolnosť proti infekcii. Okrem toho chlorella organizmus ochraňuje pred známkami predčasného starnutia a dodáva mu vitalitu aj potrebné živiny.

Chlorella je plná vitamínov, minerálnych látok, aminokyselín a vlákniny, ktoré aktívne prispievajú k zdraviu celého organizmu, posilňujú a chránia pred ochorením. Okrem posilňujúcich účinkov chlorella podporuje regeneráciu slizníc aj pokožky, pôsobí ľahko protizápalovo, a je tak vynikajúcim pomocníkom pre osoby trpiace problematickou pokožkou či lupienkou a ekzémom. Sladkovodná riasa pôsobí ako prírodné antibiotikum.

Rastlinná vláknina pôsobí pozitívne na celý zažívací trakt, zlepšuje trávenie a posilňuje pravidelné vylučovanie a zdravie čriev. Vláknina navyše navodí pocit plného žalúdka, čím eliminuje potrebu prejedania sa a chuti na sladké. Je vynikajúcim pomocníkom pri redukčných diétach.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Vaginální mykóza | 17.8.2015 12:11:43 | Pavla

Dobrý den Chtěla bych se zeptat zda tento produkt je v hodný jako podpůrná léčba při vaginální mykóze. Děkuji za odpověď Pavla

* povinné

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz