/    /    /    /    /  

Saloos Citronella 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje A - D, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
58
ks
Bez DPH 48 Kč

Saloos Citronella 10 ml

Éterický olej Citronela Saloos má skvělé antiseptické a antibakteriální účinky. Pomáhá při žaludečních problémech a také snižuje horečku. Bylinná vůně s výrazným citronovým nádechem je velice podobná meduňce. Skvěle poslouží také jako přírodní repelent pro vás i vaše domácí mazlíčky.

Citronela má harmonizační účinky na celý zažívací trakt, působí antispasmaticky a podporuje zdravé trávení. Stejně tak pomáhá i při nachlazení, osvěžuje, usnadňuje dýchání a sráží vysokou tělesnou teplotu. Eliminuje bolestivost namožených svalů, zlepšuje hybnost kloubů. Uklidňuje tělo i mysl, navozuje pocit pohody a klidu. Může být použita jako levnější náhrada meduňky.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte jej na pokožku nezředěný.

Saloos Citronella 10 ml

Éterický olej Citronela Saloos má skvelé antiseptické a antibakteriálne účinky. Pomáha pri žalúdočných problémoch a tiež znižuje horúčku. Bylinná vôňa s výrazným citrónovým nádychom je veľmi podobná medovke. Skvele poslúži aj ako prírodný repelent pre vás i vašich domácich miláčikov.

Citronela harmonizačné účinky na celý zažívací trakt, pôsobí antispazmaticky a podporuje zdravé trávenie. Rovnako tak pomáha aj pri nachladnutí, osviežuje, uľahčuje dýchanie a zráža vysokú telesnú teplotu. Eliminuje bolestivosť natiahnutých svalov, zlepšuje hybnosť kĺbov. Upokojuje telo aj myseľ, navodzuje pocit pohody a pokoja. Môže byť použitá ako lacnejšia náhrada medovky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cymbopogon Winterianus Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, stres a úzkost, zralá pleť
konzistence: tekutá
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz