/    /    /    /  

Naturalis Golden Berries 250 g

Značka:
Množství: 250 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Superpotraviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
299
ks
Bez DPH 260 Kč

Naturalis Golden Berries 250 g

Golden Berries Naturalis jsou sušené plody mochyně peruánské, která se díky vysokému obsahu vitaminů A, B1, B3, D, rutinu a mnoha minerálů řadí mezi superpotraviny. Plody jsou taktéž výborným zdrojem sacharidů či vlákniny. Mají příjemnou ovocnou chuť podobnou rozinkám a jsou vhodné jak k samostatné konzumaci, tak jako přísada do jogurtu, cereálií, obilninových kaší i dalších pokrmů.

Mochyně má nízký glykemický index, takže je vhodná i pro diabetiky. Osvědčila se také při snižování hladiny krevního cukru a přispívá k pročišťování krve a ledvin. Je bohatá na antioxidanty, chrání buňky před předčasným stárnutím a posiluje činnost imunitního systému.

Plody mochyně peruánské působí zároveň jako účinné diuretikum, což znamená, že pomáhají z těla odvádět přebytečnou vodu, a redukovat tak tělesnou hmotnost. Přispívají rovněž ke správné činnosti mozku a nervové soustavy a hodí se tak například pro zlepšení koncentrace.

Dávkování: Užívejte 1 zarovnanou polévkovou lžíci 1-2krát denně. Děti od 3 let věku mohou užívat 1 lžíci 1krát denně.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let.

Naturalis Golden Berries 250 g

Golden Berries Naturalis sú sušené plody machovky peruánskej, ktorá sa vďaka vysokému obsahu vitamínov A, B1, B3, D, rutinu a mnohých minerálov radí medzi superpotraviny. Plody sú taktiež výborným zdrojom sacharidov či vlákniny. Majú príjemnú ovocnú chuť podobnú hrozienkam a sú vhodné k samostatnej konzumácii, ale aj ako prísada do jogurtu, cereálií, obilninových kaší i ďalších pokrmov.

Machovka nízky glykemický index, takže je vhodná aj pre diabetikov. Osvedčila sa aj pri znižovaní hladiny krvného cukru a prispieva k prečisťovaniu krvi a obličiek. Je bohatá na antioxidanty, chráni bunky pred predčasným starnutím a posilňuje činnosť imunitného systému.

Plody machovky peruánskej pôsobia zároveň ako účinné diuretikum, čo znamená, že pomáhajú z tela odvádzať prebytočnú vodu a redukovať tak telesnú hmotnosť. Prispievajú tiež k správnej činnosti mozgu a nervovej sústavy a hodia sa tak napríklad pre zlepšenie koncentrácie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Sušené plody mochyně peruánské
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
příznivé účinky: mozek a nervová soustava, posílení imunity, redukce váhy, snížení hladiny cukru

Výrobce

Gloobe corp. s.r.o.
Zelená 487
252 62 Horoměřice
Česká republika