Naturalis Golden Berries 250 g

Naturalis Golden Berries 250 g

  • Značka: Naturalis
  • Balení: 250 g
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Certifikáty: BIO
  • Bez DPH 260 Kč

Golden Berries Naturalis jsou sušené plody mochyně peruánské, která se díky vysokému obsahu vitaminů A, B1, B3, D, rutinu a mnoha minerálů řadí mezi superpotraviny. Plody jsou taktéž výborným zdrojem sacharidů či vlákniny. Mají příjemnou ovocnou chuť podobnou rozinkám a jsou vhodné jak k samostatné konzumaci, tak jako přísada do jogurtu, cereálií, obilninových kaší i dalších pokrmů.

Mochyně má nízký glykemický index, takže je vhodná i pro diabetiky. Osvědčila se také při snižování hladiny krevního cukru a přispívá k pročišťování krve a ledvin. Je bohatá na antioxidanty, chrání buňky před předčasným stárnutím a posiluje činnost imunitního systému.

Plody mochyně peruánské působí zároveň jako účinné diuretikum, což znamená, že pomáhají z těla odvádět přebytečnou vodu, a redukovat tak tělesnou hmotnost. Přispívají rovněž ke správné činnosti mozku a nervové soustavy a hodí se tak například pro zlepšení koncentrace.

Dávkování: Užívejte 1 zarovnanou polévkovou lžíci 1-2krát denně. Děti od 3 let věku mohou užívat 1 lžíci 1krát denně.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Sušené plody mochyně peruánské

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Příznivé účinky: mozek a nervová soustava, posílení imunity, redukce váhy, snížení hladiny cukru

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487, 252 62 Horoměřice Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Yucca Root 100 g

Yucca Root obsahuje vysoký podíl saponinů, které pomáhají čistit střeva a odstraňují nežádoucí patogenní látky. Juka Naturalis obsahuje 60 % saponinů, což jí řadí mezi nejkvalitnější a nejúčinnější.