/    /    /    /  

Diochi Helichrysum arenarium (smil písečný) 60 g

Značka:
Množství: 60 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Trávení, Játra a žlučník
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Diochi Helichrysum arenarium (smil písečný) 60 g

Bylinný čaj Diochi z lístků smilu písečného obsahuje množství hořčin, které pozitivně ovlivňují činnost žlučníku a jater, podporují správné trávení a mírní nechutenství. Působí diureticky a antispasmaticky. Čaj je svělým potravinovým doplňkem při zánětu jater, eliminuje výskyt žlučových kamenů a působí protizánětlivě.

Helichrysum Arenarium je bohatý na vysoký podíl hořčin, které zlepšují trávení, mírní nechutenství a posilují chuť k jídlu. Také podporuje správnou tvorbu žaludečních šťáv, hlavně žluči, snižuje riziko vzniku žlučníkových kamenů i zánětu žlučníku. Mírní křeče hladkého svalstva. Smil také posiluje funkci jater, harmonizuje hladinu cholesterolu a podporuje celkové zdraví zažívacího traktu.

Příprava: 750 mililitrů studené vody a 2-3 lžičky čajové směsi přiveďte k varu. Vařte 2-3 minuty, poté sceďte a dochuťte medem.

Dávkování: Čaj popíjejte během dne až do 17. hodiny. Po 3týdenní kúře udělejte vždy týdenní pauzu, poté můžete opět pokračovat.

Diochi Helichrysum arenarium (smil písečný) 60 g

Bylinný čaj Diochi z lístkov slamihy piesočnej obsahuje množstvo horčíka, ktorý pozitívne ovplyvňuje činnosť žlčníka a pečene, podporuje správne trávenie a mierni nechutenstvo. Pôsobí diureticky a antispazmaticky. Čaj je skvelým potravinovým doplnkom pri zápale pečene, eliminuje výskyt žlčníkových kameňov a pôsobí protizápalovo.

Helichrysum arenarium je bohatý na vysoký podiel horčíka, ktorý zlepšuje trávenie, mierni nechutenstvo a posilňuje chuť do jedla. Takisto podporuje správnu tvorbu žalúdočných štiav, hlavne žlče, znižuje riziko vzniku žlčníkových kameňov aj zápalu žlčníka. Mierni kŕče hladkého svalstva. Slamiha tiež posilňuje funkciu pečene, harmonizuje hladinu cholesterolu a podporuje celkové zdravie tráviaceho traktu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Helichrysum Arenarium Leaf
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: jednodruhové
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz