Diochi Helichrysum arenarium (smil písečný) 60 g

Diochi Helichrysum arenarium (smil písečný) 60 g

  • Bez DPH 217 Kč

Bylinný čaj z lístků smilu písečného obsahuje množství hořčin, pozitivně ovlivňuje činnost žlučníku a jater, podporuje správné trávení a mírní nechutenství. Působí diureticky a antispasmaticky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinný čaj Diochi z lístků smilu písečného obsahuje množství hořčin, které pozitivně ovlivňují činnost žlučníku a jater, podporují správné trávení a mírní nechutenství. Působí diureticky a antispasmaticky. Čaj je velmi vhodným potravinovým doplňkem při zánětu jater, eliminuje výskyt žlučových kamenů a působí protizánětlivě.

Helichrysum Arenarium je bohatý na vysoký podíl hořčin, které zlepšují trávení, mírní nechutenství a posilují chuť k jídlu. Také podporuje správnou tvorbu žaludečních šťáv, hlavně žluči, snižuje riziko vzniku žlučníkových kamenů i zánětu žlučníku. Mírní křeče hladkého svalstva. Smil také posiluje funkci jater, harmonizuje hladinu cholesterolu a podporuje celkové zdraví zažívacího traktu.

Příprava: 750 mililitrů studené vody a 2-3 lžičky čajové směsi přiveďte k varu. Vařte 2-3 minuty, poté sceďte a dochuťte medem.

Dávkování: Čaj popíjejte během dne až do 17. hodiny. Po 3týdenní kúře udělejte vždy týdenní pauzu, poté můžete opět pokračovat.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Helichrysum Arenarium Leaf

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Potraviny: jednodruhové

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?