/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Levandule úzkolistá 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 5 ml / 159 Kč
Kategorie: Éterické oleje K - L, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
219
ks
Bez DPH 181 Kč

Nobilis Tilia Levandule úzkolistá 10 ml

Nobilis Tilia Levandule úzkolistá je čistá přírodní silice z francouzské levandule bez jakýchkoliv syntetických příměsí a dalších přidaných látek. Její typická květinová vůně s bylinnými tóny působí velmi relaxačně a prohloubí váš každodenní odpočinek. Aroma levandule pomáhá navození duševní rovnováhy a působí zklidňujícími účinky na tělo i mysl.

Levandule je skvělou přírodní dezinfekcí a pomáhá zabránit množení škodlivých mikroorganismů v drobných rankách a odřeninách. Zároveň podporuje přirozenou regenerační schopnost tkání, a tím i urychluje hojení. Éterický olej z levandule je tak skvělým univerzálním přípravkem první pomoci do vaší domácí lékárničky.

Levandulový olej zmírňuje jakékoliv napětí a působí také proti bolesti. Její podpůrný efekt oceníte mimojiné v období po porodu. Levandule je vhodná také pro děti a pomáhá při problémech s nespavostí. Zároveň snižuje zvýšený krevní tlak.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Lze použít neředěný esenciální olej z levandule na pokožku?

Mohu používat neředěný esenciální olej z úzkolisté levandule na ošetření odřenin a prasklinek na pokožce? ...