/    /    /    /  

Mast na hemoroidy Ma Ying Long Cao 10 g

Balzám doutnající rokle

Značka:
Množství: 10 g
Kategorie: Hemeroidy
Hodnocení:
4,0/5 3 hlasy

Zboží je nedostupné.

Mast na hemoroidy Ma Ying Long Cao 10 g

Mast na hemoroidy působí příznivě na kůži a sliznice oblasti konečníku. Pomáhá jak při hemoroidech postižených zánětem, trombózou či krvácením, tak při zánětech okolí konečníku typu dermatitidy, ekzému či zánětu žlázek v okolí. Mast je vhodná i v případě zapaření či opruzenin.

Perlový prášek, jantarový extrakt a pryskyřice borneol působí komplexně na kůži a sliznici konečníku postiženou zánětem a tonizuje cévní stěnu, čímž brání stagnaci krve a tvorbě otoku v oblasti, projevující se nepříjemným tlakem, pálením či bolestí.

Mast pomáhá při krvácivých či zánětlivých komplikacích při hemeroidech, příznivě působí na ekzémy a svědění kůže v okolí konečníku, na záněty žlázek v okolí konečníku, proti krvácení do stolice při vnitřních hemeroidech a na opruzeniny v oblasti konečníku.

Použití: 2-3x denně naneste mast lokálně na postižené oblasti v případě vnějších hemeroidů, či svědění a ekzémů v okolí konečníku. U krvácejících vnitřních hemeroidů nebo u chronickém zánětu prostaty aplikujte mast přiloženým nástavcem do konečníku. Účinek lze pozorovat po 2-3 dnech.

Upozornění: Po nanesení na kůži či sliznici se objeví krátký pocit větrového pálení, vystřídaný pocitem chlazení, signalizujícím snížení překrvení oblasti.

Mast na hemoroidy Ma Ying Long Cao 10 g

Masť na hemoroidy pôsobí priaznivo na kožu a sliznicu oblasti konečníka. Pomáha tak pri hemoroidoch postihnutých zápalom, trombózou či krvácaním, tak pri zápaloch okolia konečníka typu dermatitídy, ekzému či zápalu žliazok v okolí. Masť je vhodná aj v prípade zaparenín.

Perlový prášok, jantárový extrakt a živica borneol pôsobia komplexne na kožu a sliznicu konečníka postihnutú zápalom a tonizujú cievnu stenu, čím bránia stagnácii krvi a tvorbe opuchu v oblasti prejavujúceho sa nepríjemným tlakom, pálením či bolesťou.

Masť pomáha pri krvácavých či zápalových komplikáciách pri hemoroidoch, priaznivo pôsobí na ekzémy a svrbenie kože v okolí konečníka, na zápaly žliazok v okolí konečníka, proti krvácaniu do stolice pri vnútorných hemoroidoch a na zapareniny v oblasti konečníka.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Výborná | 15.10.2015 21:01:25 | Jana

Mast je skvělá, osvěží, uleví, voní silně po čínských bylinkách.

* povinné

Vlastnosti

Složení: Vazelína, Lanolin, Perlový prášek, Uhličitan zinečnatý, Isopropylmyristate, Tetraboritan sodný, Borneol, Výtažek z jantaru, Cyclopentadecanone
i
i

přebal: papírový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnější