/    /    /    /  

Mast na hemoroidy Ma Ying Long Cao 10 g

Balzám doutnající rokle

Značka:
Množství: 10 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Hemeroidy
Hodnocení:
4,0/5 3 hlasy
Cena
128
ks
Bez DPH 106 Kč

Mast na hemoroidy Ma Ying Long Cao 10 g

Mast na hemoroidy působí příznivě na kůži a sliznice oblasti konečníku. Pomáhá jak při hemoroidech postižených zánětem, trombózou či krvácením, tak při zánětech okolí konečníku typu dermatitidy, ekzému či zánětu žlázek v okolí. Mast je vhodná i v případě zapaření či opruzenin.

Perlový prášek, jantarový extrakt a pryskyřice borneol působí komplexně na kůži a sliznici konečníku postiženou zánětem a tonizuje cévní stěnu, čímž brání stagnaci krve a tvorbě otoku v oblasti, projevující se nepříjemným tlakem, pálením či bolestí.

Mast pomáhá při krvácivých či zánětlivých komplikacích při hemeroidech, příznivě působí na ekzémy a svědění kůže v okolí konečníku, na záněty žlázek v okolí konečníku, proti krvácení do stolice při vnitřních hemeroidech a na opruzeniny v oblasti konečníku.

Použití: 2-3x denně naneste mast lokálně na postižené oblasti v případě vnějších hemeroidů, či svědění a ekzémů v okolí konečníku. U krvácejících vnitřních hemeroidů nebo u chronickém zánětu prostaty aplikujte mast přiloženým nástavcem do konečníku. Účinek lze pozorovat po 2-3 dnech.

Upozornění: Po nanesení na kůži či sliznici se objeví krátký pocit větrového pálení, vystřídaný pocitem chlazení, signalizujícím snížení překrvení oblasti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Výborná | 15.10.2015 21:01:25 | Jana

Mast je skvělá, osvěží, uleví, voní silně po čínských bylinkách.

* povinné

Vlastnosti

Složení: Vazelína, Lanolin, Perlový prášek, Uhličitan zinečnatý, Isopropylmyristate, Tetraboritan sodný, Borneol, Výtažek z jantaru, Cyclopentadecanone
i
i

přebal: papírový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnější