/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální make-up 634 Linden Honey 8 g

Značka:
Množství: 8 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 0,7 g / 79 Kč
Kategorie: Sypké make-upy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
739
ks
Bez DPH 611 Kč

Uoga Uoga Minerální make-up 634 Linden Honey 8 g

Minerální make-up Uoga Uoga v odstínu Linden Honey pro světlou pleť se žlutým podtónem má čistě přírodní složení, a zbytečně tak pleť nezatěžuje. Snadno s ním sjednotíte odstín své pleti. Jeho základ tvoří mica a další přírodní minerály. Ty jsou pak obohaceny o regenerační allantoin či jantarový prášek, který je v Litvě tradičně využíván pro své antimikrobiální účinky, pro zklidňování a léčení pleti.

Minerální make-up obsahuje pouze složky přírodního původu. Nemá výrazné krycí vlastnosti. Sjednotí tak odstín pleti, aniž by působil jako maska, a rozjasní ji. Je vhodný pro všechny typy pleti a výborně ho snese i ta mastná. Make-up pomáhá absorbovat přebytečný maz z pleti a celkově ji zmatní. Díky přírodnímu složení neucpává póry a umožňuje pleti během dne dýchat. Jeho složení je obohacené o jantarový prášek a pečující allantoin, které pomáhají zklidňovat podráždění pleti. Make-up má přirozený UV filtr, a chrání tak pleť při pobytu na slunci.

Použití: Štětcem naberte malé množství make-upu, lehce ho oklepejte a poté nanášejte na vyčištěný obličej ošetřený denním krémem a pro bezvadný vzhled rovnoměrně zapracujte do pleti.

Tip: Pro nanášení minerálního make-upu se hodí například Štětec na sypký make-up od stejné značky.

Uoga Uoga Minerální make-up 634 Linden Honey 8 g

Minerálny make-up Uoga Uoga v odtieni Linden Honey pre svetlú pleť so žltým podtónom čisto prírodné zloženie, a zbytočne tak pleť nezaťažuje. Ľahko s ním zjednotíte odtieň svojej pleti. Jeho základ tvorí mica a ďalšie prírodné minerály. Tie sú potom obohatené o regeneračný allantoin či jantárový prášok, ktorý je v Litve tradične využívaný pre svoje antimikrobiálne účinky, pre upokojovanie a liečenie pleti.

Minerálny make-up obsahuje len zložky prírodného pôvodu. Nemá výrazné krycie vlastnosti. Zjednotí tak odtieň pleti, bez toho aby pôsobil ako maska, a rozjasní ju. Je vhodný pre všetky typy pleti a výborne ho znesie aj tá mastná. Make-up pomáha absorbovať prebytočný maz z pleti a celkovo ju zmatnie. Vďaka prírodnému zloženiu neupcháva póry a umožňuje pleti počas dňa dýchať. Jeho zloženie je obohatené o jantárový prášok a ošetrujúci allantoin, ktoré pomáhajú upokojovať podráždenie pleti. Make-up prirodzený UV filter, a chráni tak pleť pri pobyte na slnku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Amber Powder, Oryza Sativa Powder, Silica +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499
i
i

barva - světlost: střední, světlá
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/