/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální oční stíny 723 Wild Plums 1 g

Značka:
Množství: 1 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké oční stíny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
328
ks
Bez DPH 271 Kč

Uoga Uoga Minerální oční stíny 723 Wild Plums 1 g

Minerální oční stíny Uoga Uoga ve šťavnatém tmavě fialovém odstínu 723 Wild Plums se hodí pro denní i večerní líčení. Dobře se nanáší a mají dlouhou výdrž. Složení je plné kvalitních minerálních pigmentů pro sytou barvu. Neobsahují žádné syntetické látky, které by mohly dráždit oči. Naopak jsou obohaceny výtažkem z jantaru, který je oblíbený pro své antimikrobiální a léčivé vlastnosti.

Matné stíny v barvě zralých sladkých švestek se hodí i pro vytvoření kouřového líčení a podtrhnou krásu jakkoliv barevných očí. Jejich sametově hebká textura krásně přilne k víčku a rovnoměrně ho pokryje barvou. Stíny během dne nestékají a nezalézají do drobných vrásek. Obsažený jantarový extrakt, využívaný tradičně v Litvě, působí antibakteriálně a zklidňuje. Stíny můžete bez obav použít k líčení citlivých očí.

Použití: Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Můžete nanést i v několika vrstvách pro výraznější líčení nebo kombinovat s jinými odstíny pro vytvoření kouřového líčení.

Uoga Uoga Minerální oční stíny 723 Wild Plums 1 g

Minerálne očné tiene Uoga Uoga v šťavnatom tmavo fialovom odtieni 723 Wild Plums sa hodia pre denné aj večerné líčenie. Dobre sa nanášajú a majú dlhú výdrž. Zloženie je plné kvalitných minerálnych pigmentov pre sýtu farbu. Neobsahujú žiadne syntetické látky, ktoré by mohli dráždiť oči. Naopak sú obohatené výťažkom z jantáru, ktorý je obľúbený pre svoje antimikrobiálne a liečivé vlastnosti.

Matné tiene vo farbe zrelých sladkých sliviek sa hodia aj pre vytvorenie dymového líčenia a podtrhnú krásu akokoľvek farebných očí. Ich zamatovo hebká textúra krásne priľne k viečku a rovnomerne ho pokryje farbou. Tiene počas dňa nestekajú a nezaliezajú do drobných vrások. Obsiahnutý jantárový extrakt, využívaný tradične v Litve, pôsobí antibakteriálne a upokojuje. Tiene môžete bez obáv použiť na líčenie citlivých očí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin, Allantoin, Oryza Sativa Powder, Amber Powder +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77007
i
i

barva: fialová
barva - třpyt: matná
konzistence: sypká
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/