/    /    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální tvářenka Rosy Apple 3,5 g

Značka:
Množství: 3,5 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Sypké tvářenky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
349
ks
Bez DPH 288 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální tvářenka Rosy Apple 3,5 g

Lily Lolo Minerální tvářenka Rosy Apple vám dodá velice elegantní a sofistikovaný vzhled díky unikátnímu oslňujícímu odstínu se základem z hnědých tónů doplněnému o osvěžující přirozené růžové pigmenty. Jemný saténový třpyt rozzáří vaši tvář a podtrhne rysy lícních kostí. Odstín je vhodný především pro středně tmavou a opálenější pleť.

Přírodní dekorativní kosmetika Lily Lolo pochází z Velké Británie a je celosvětově proslulá svými vysoce kvalitními výrobky za příznivé ceny. Složeni produktů neobsahuje potenciálně škodlivé syntetické ingredience, parabeny, konzervanty a další chemikálie. Sypké tvářenky Lily Lolo se tak skládají z čistých minerálních pigmentů, které jim zaručují dokonalou intenzitu odstínu a neotřelé barevné variace navržené pro všechny ženy, které chtějí dodat své tváři svěží vzhled.

Tvářenky se vyznačují dlouhodobou výdrží, kdy s vámi zůstanou celý den a večer tak, jak jste je ráno nanesly. Jejich použití je velice snadné a komfortní, díky jemně namleté sypké konzistenci se snadno nanášejí na štětec a lehce vpracovávají do pleti. Obsahují rozjasňující pigmentové složky, jež dodají tvářím bezchybný a rozzářený vzhled. Elegantní a nadčasové balení je už jen třešničkou na dortu, a nejen díky němu se tyto tvářenky jistě stanou nepostradatelnou součástí vaší kosmetické výbavy.

Použití: Odsypte si část tvářenky do víčka, rovnoměrně naneste na kulatý či zkosený štětec a aplikujte na jablíčka tváří. Pro efekt zeštíhlení obličeje můžete tvářenku protáhnout do stran na lícní kosti.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální tvářenka Rosy Apple 3,5 g

 

Lily Lolo Minerálna lícenka Rosy Apple vám dodá veľmi elegantný a sofistikovaný vzhľad vďaka unikátnemu oslňujúcemu odtieňu so základom z hnedých tónov doplnenému o osviežujúce prirodzené ružové pigmenty. Jemné saténové trblietanie rozžiari vašu tvár a podtrhne črty lícnych kostí. Odtieň je vhodný predovšetkým pre stredne tmavú a opálenejšiu pleť. 

Prírodná dekoratívna kozmetika Lily Lolo pochádza z Veľkej Británie a je celosvetovo preslávená svojimi vysoko kvalitnými výrobkami za priaznivé ceny. Zloženie produktov neobsahuje potenciálne škodlivé syntetické ingrediencie, parabény, konzervanty a ďalšie chemikálie. Sypké lícenky Lily Lolo sa tak skladajú z čistých minerálnych pigmentov, ktoré im zaručujú dokonalú intenzitu odtieňa a nevšedné farebné variácie navrhnuté pre všetky ženy, ktoré chcú dodať svojej tvári svieži vzhľad.

Lícenky sa vyznačujú dlhodobou výdržou, kedy s vami zostanú celý deň a večer tak, ako ste ich ráno naniesli. Ich použitie je veľmi jednoduché a komfortné, vďaka jemne namletej sypkej konzistencii sa jednoducho nanášajú na štetec a ľahko vpracovávajú do pleti. Obsahujú rozjasňujúce pigmentové zložky, ktoré dodajú lícam bezchybný a rozžiarený vzhľad. Elegantné a nadčasové balenie je už len čerešničkou na torte, a nielen vďaka nemu sa tieto lícenky iste stanú nenahraditeľnou súčasťou vašej kozmetickej výbavy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Silica, Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77492), Iron Oxides (CI 77499), Titanium Dioxide (CI 77891), Ultramarines (CI 77007)
i
i

barva: broskvová, růžová
barva - třpyt: matná
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz