/    /    /    /  

Siddhalepa Mýdlo ayurvédské Visaka 75 g

Značka:
Množství: 75 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Přírodní šampony, Tuhá přírodní mýdla
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
65
ks
Bez DPH 54 Kč

Siddhalepa Mýdlo ayurvédské Visaka 75 g

Visaka Siddhalepa je čistě přírodní ajurvédské bylinné mýdlo vyrobené na základě starobylého receptu. Speciální směs Aloe vera gelu, bylinných extraktů a esencí působí jako zklidňující terapie. Mýdlo je vhodné i pro citlivou pokožku.

Jedinečné vlastnosti mýdla Visaka snadno odstraní veškeré nečistoty z vašeho těla a hloubkově čistí pokožku. Mýdlo nevysušuje, na kůži zůstávají přírodní oleje z mýdla, které vyživují a hydratují. Bylinné složky, které obsahuje mýdlo Visaka pomáhají regenerovat kůži a vlasy. 

Použití: Mýdlo napěňte, naneste na pokožku a důkladně smyjte čistou vodou.

Tip: Visaka mýdlo se běžně používá na vlasy jako šampón.

Siddhalepa Mýdlo ayurvédské Visaka 75 g

Visaka Siddhalepa je čisto prírodné ajurvédske bylinné mydlo vyrobené na základe starobylého receptu. Špeciálna zmes aloe vera gélu, bylinných extraktov a esencií pôsobí ako upokojujúca terapia. Mydlo je vhodné aj na citlivú pokožku.

Jedinečné vlastnosti mydla Visaka ľahko odstránia všetky nečistoty z vášho tela a hĺbkovo čistia pokožku. Mydlo nevysušuje, na koži zostávajú prírodné oleje z mydla, ktoré vyživujú a hydratujú. Bylinné zložky, ktoré obsahuje mydlo Visaka pomáhajú regenerovať kožu a vlasy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

barva | 29.1.2013 21:41:26 | nikol

Dnes jsem si toto mýdlo koupila a barva mýdla je sytě zelená...

Šampon | 22.10.2014 19:20:42 | Týna

Chtěla jsem toto mýdlo zkusit jako šampon. Zatím jsem si tím vlasy umyla pouze 2x, ale zatím jsem maximálně spokojená. Vlasy jsou hodně objemné(normálně je mám po všech šamponech splihlé) a dokonce se dobře rozčesávají, což se docela divím :-D Uvidím jak to půjde dál a jak rychle bude ubývat, ale zatím spokojenost:-)

* povinné

Vlastnosti

INCI: Palm stearin, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Hydroxide, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Azadirachta Indica (Neem) Seed Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Eclipta prostata, Phyllanthus Emblica, Neelayadee Oil
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com