/    /    /    /  

Farfalla Pokojový sprej Vanilla Mandarine 80 ml

Značka:
Množství: 80 ml
Kategorie: Spreje do bytu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Farfalla Pokojový sprej Vanilla Mandarine 80 ml

Pokojový sprej Vanilla Mandarine Farfalla je ovocná, sladce vanilková vůně, která osvěžuje a stimuluje smysly a navozuje příjemnou pohodu. Přírodní éterické oleje vanilky, mandarinky a kakaa přináší osvěžující aroma, které bude slušet každé místnosti. Neutralizuje pachy a napomáhá ke koncetraci.

Pokojový sprej obsahuje pouze ryzí přírodní suroviny. Vonné esence poskytují jedinečné přírodní aroma a mají aromaterapeutické účinky. Díky tomu pokojové vůně Farfalla přispívají k lepší psychické pohodě a navozují příjemnou atmosféru. Sladce čokoládová mandarinková vůně Vanilla Mandarine je skvělá pro každou domácnost, především pro milovníky sladkostí. Díky aroma spreji můžete hřešit bez výčitek.

Tento osvěžovač vzduchu vás překvapí svou neodolatelnou vůní a dokonale přírodně čistým složením. Skleněné balení aroma sprejů navíc bude slušet každému interiéru.

Použití: Sprej je určený pro použití v obytných místnostech. Jemně rozprašte do prostoru. Vhodné pro domácí použití, v čekárnách, kancelářích nebo na recepcích. Aroma sprej Farfalla můžete použít i v autě.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Alkohol, přírodní éterické oleje
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný

Výrobce

Farfalla Essentials AG
Florastrasse 18
8610 Uster
Švýcarsko
www.farfalla.ch