/    /    /    /  

Ušní vějířky 2 ks

Značka:
Množství: 2 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Oči a uši
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
81
ks
Bez DPH 67 Kč

Ušní vějířky 2 ks

Ušní fitovoronki (vějířky) jsou účinný nástroj tradiční ruské medicíny pro léčbu akutních onemocnění ušních, nosních a krčních dutin. Vějířky kombinují poznatky tradiční medicíny a moderní vědy. Jsou vyráběny ručně z čistě přírodních materiálů a rostlinných silic, které ucpané dutiny uvolňují, dezinfikují a léčí.

Ušní vějířek je vyroben z tkaniny napuštěné včelím voskem a rostlinnými silicemi ze skořice, levandule, eukalyptu a hřebíčku. Jeden ušní vějířek hoří 4-5 minut  a má intenzivní účinky. Díky svému tvaru a rychlému hoření pomáhá při akutních zánětech ucha, nosu i krku. Při akutním zánětu se doporučuje během krátké doby použít až 5 balení vějířků. Vějířky pomohou ale i při nespavosti, migrénách, pravidelných bolestech hlavy, nervozitě a podrážděnosti.

Použití: Promasírujte ušní boltec, lehněte si na bok a zakryjte vlasy bavlněným kapesníkem. Vějířek ve svislé poloze opatrně vložte do ucha a zapalte jeho horní konec. Až dohoří k označenému bodu (4-5 minut), vyjměte jej. Zbytky ušního mazu odstraňte vatovou tyčinkou či ušním sprejem.

Tip: Pokud chcete účinnou prevenci proti zánětům ucha a onemocněním ušních, nosních a krčních dutin používejte pravidelně ušní svíčky.

Ušní vějířky 2 ks

Ušné fitovoronki (vejáriky) účinný nástroj tradičnej ruskej medicíny pre liečbu akútnych ochorení ušných, nosných a krčných dutín. Vejáriky kombinujú poznatky tradičnej medicíny a modernej vedy. vyrábané ručne z čisto prírodných materiálov a rastlinných silíc, ktoré upchaté dutiny uvoľňujú, dezinfikujú a liečia.

Ušný vejárik je vyrobený z tkaniny napustenej včelím voskom a rastlinnými silicami zo škorice, levandule, eukalyptu a klinčekov. Jeden ušný vejárik horí 4-5 minút a intenzívne účinky. Vďaka svojmu tvaru a rýchlemu horeniu pomáha pri akútnych zápaloch ucha, nosa i krku. Pri akútnom zápale sa odporúča počas krátkej doby použiť až 5 balení vejárikov. Vejáriky pomôžu ale aj pri nespavosti, migrénach, pravidelných bolestiach hlavy, nervozite a podráždenosti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlněná tkanina impregnovaná škrobem, včelím voskem, a silicemi ze skořice, eukalyptu, hřebíčku a levandule
i
i

obal: papírový
specifická označení: tradiční ruská medicína
užití: vnější