Fudco Čaj lékořice a fenykl

Fudco Čaj lékořice a fenykl

  • Bez DPH 110 Kč

Bylinný čaj je namíchán z kořene lékořice a fenyklu, které jsou pověstné svými uklidňujícími účinky. Vyrovnávají stres a navozují psychickou pohodou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinný čaj Fudco je namíchán z kořene lékořice a fenyklu, které jsou pověstné svými uklidňujícími účinky. Vyrovnávají stres a navozují psychickou pohodou. Výrazné aroma čaje vás tak dokáže naladit a zklidnit k relaxaci. 

Bylinný čaj bez obsahu kofeinu navozuje svou chutí i vůni pohodovou náladu, zahřívá tělo i mysl a je skvělým společníkem pro dlouhé zimní večery. Lékořice pomáhá také při kašli, usnadňuje dýchání a posiluje imunitní systém, zatímco fenykl zlepšuje trávení, mírní nechutenství a také posiluje odolnost nervů. Společně tak eliminují dopady stresu a navozují pohodu.

Příprava: Čaj vždy připravujte z čerstvé převařené vody a nechejte louhovat maximálně 5 minut. Hotový čaj můžete klidně ochutit dle svých preferencí, přidejte citrón nebo med, případně si doslaďte cukrem. Nejlépe chutná bez mléka. Nepijte víc než tři šálky čaje denně.

Skladování: Chraňte před přímým slunečním světlem a silným aroma. Uchovejte v chladu a suchu.

Upozornění: Pokud jste těhotná, berete léky nebo máte vysoký krevní tlak, poraďte se před pitím tohoto čaje se svým lékařem.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Lékořice, Fenykl

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Fudco Unit E, Cobbold Estate, Cobbold Road, NW10 9ST Willesden, London Velká Británie, tel: 0208 459 0909, www.fudco.net

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?