Santé Čisticí pěna bio schizandra 70 ml

Santé Čisticí pěna bio schizandra 70 ml

Čisticí pěna bio schizandra jemně odstraňuje nečistoty z pokožky, odličuje make-up a zároveň o pleť díky obsahu přírodních látek pečuje. Obsažené bylinky mají hojivé účinky a působí antibakteriálně.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čisticí pěna bio schizandra Santé jemně odstraňuje nečistoty z pokožky, šetrně odličuje make-up a zároveň o pleť díky obsahu přírodních látek něžně pečuje. Při čištění pěna pleť příjemně chladí a přináší úlevu podrážděné a svědivé pokožce. Obsahuje výtažek z Aloe vera a cenné extrakty z bio schizandry, vilínu, bílé vrby a měsíčku lékařského.

Výtažek z Aloe vera napomáhá hojení drobných jizviček a díky jeho dezinfekčnímu účinku předchází zánětům pokožky. Je tak vhodný i pro pleť trpící na akné. Extrakt z měsíčku lékařského má antibakteriální a antibiotické účinky, zabraňuje usazování škodlivých mikroorganismů na pleti, podporuje tvorbu nových tkání a urychluje hojení kůže.

Organická schizandra obsahuje celou řadu antioxidantů a zlepšuje přenos molekul kyslíku k jednotlivým buňkám. Regeneruje a omlazuje tak pokožku a zároveň jí dodává krásně zdravý přirozený odstín. Výtažek z vilínu má vyhlazující a vypínající účinek a napomáhá zlepšovat pružnost a odolnost kapilár. Zbavuje tak pleť začervenání, které tyto rozšířené žilky způsobují. Extrakt z bílé vrby podporuje zklidňující efekt přípravku, působí protizánětlivě a antisepticky. Pomáhá předcházet vzniku hnisavých a plísňových kožních onemocnění.

Použití: Naneste na navlhčenou pleť a krouživými pohyby pleť vyčistěte. Poté důkladně smyjte vlažnou vodou.

Tip: Pro ještě lepší účinek pleť dočistěte Pleťovým tonikem bio schizandra Santé.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?